Brúska na nože Adler AD 4489

Značka: ADLER

Praktická brúska na nože Adler AD4489 je výborným pomocníkom pri ostrení a leštení nožov

12,99

O produkte: Brúska na nože Adler AD 4489

17416560-ce37-4b8b-b92e-9ca54c78a814

Hlavný popis produktu

Praktická brúska na nože Adler AD4489 je výborným pomocníkom pri ostrení a leštení nožov. Vďaka kombinácii už nemusíte kupovať dve brúsky - stačí jedna s dvoma funkciami. S brúskou AD 4489 získate mimoriadne ostré nože, ktoré vám uľahčia prácu v kuchyni!
Množstvo a typ vybavenia, ktoré si do kuchyne kúpime, závisí od našich kulinárskych schopností, množstva miesta na uskladnenie a osobných preferencií. Každý z nás však v kuchyni používa nože. A preto je jedným z najlepších kuchynských spotrebičov, ktoré by mali byť v našej domácnosti prítomné, brúska na nože ADLER AD4489. Vďaka nej dokážeme každý nôž naostriť a rozšíriť tak jeho použitie.

Charakteristika a technické údaje:
Dvojstupňový systém ostrenia
Brúska z hrubého karbidu na počiatočné ostrenie
Jemná keramická brúska na finálne leštenie naostreného noža

Zlaté pravidlo hovorí, že rezanie ostrým nožom je nielen pohodlnejšie, rýchlejšie, ale aj bezpečnejšie. Eliminujeme riziko jeho pošmyknutia a zosunutia z narezaného produktu, čo môže byť nebezpečné pre naše prsty a kuchynské pracovné dosky. Nanešťastie sa aj ten najkvalitnejší nôž niekedy otupí, ale ak máme príslušnú brúsku, môžeme ho znova naostriť. Brúska na nože je nevyhnutným kuchynským vybavením a mala by byť v každom dome, kde jeho obyvatelia radi experimentujú v kuchyni AD4489 zabezpečí rýchle a pohodlné ostrenie každého noža.
V najpopulárnejších systémoch ručného ostrenia stačí nôž pretiahnuť vybranou líniou. Nemusíme sa báť prístupu k zdroju energie. Potrebujeme iba silu našich svalov. Frekvencia ostrenia nožov závisí od toho, ako často a aké výrobky krájame. Brúsenie v niekoľkých krokoch zaisťuje lepšiu kvalitu. Brúska AD4489 je vyrobená z odolných a trvanlivých materiálov. Jemná drážka na leštenie je vyplnená keramikou a hrubá na predostrenie je vyrobená z karbidu. Tieto materiály sú najlepšie a najefektívnejšie. Vďaka nim získame ostrý, rovný povrch. Tento typ brúsky na nože je pre všetkých fanúšikov varenia, ktorí hľadajú rýchly, jednoduchý a efektívny spôsob starostlivosti o domáce nože.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.