BROMUM - GRA HOM CH9

1×4 g, homeopatický liek

Značka: BOIRON
Homeopatia je alternatívny spôsob liečby. Používa prírodné látky- rastliny, minerály, živočíšne produkty - v silne riedenom stave. Homeopatiká neliečia iba príznaky ochorení, ale pomáhajú zlepšiť i celkový individuálny zdravotný stav.
Na sklade u dodávateľa
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
3,39
Doprava zadarmo nad 29,90 €
3 body na vernostnú kartu

O produkte

72622 ADC

ORL A RESPIRAČNÉ INDIKÁCIE:

• Laryngitídy alebo laryngotracheitídy infekčného alebo alergického pôvodu.

• Koryzy alebo konjunktivitídy majúce charakteristické modality.

• Astma zlepšujúca sa pri mori alebo na mori


GENITÁLNE INDIKÁCIE:

• Dysmenorea

• Nebolestivé mastopatie

CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY- POCITY: Pocit chladu v nosných dierkach a v hrtane; škriabania a odrenia v hrtane; zovretia hrtana.

MODALITY: Zhoršenie teplom v akejkoľvek forme, zvlášť vlhkým teplom, teplými zábalmi, pri vstupe do teplých miestností; prievanom alebo chladom, keď je nám teplo, zvlášť večer; na pevnine (pre námorníkov) alebo keď sa vzďaľujeme morskému ovzdušiu. Zlepšenie na morskom pobreží alebo na mori.

SPRIEVODNÉ ZNAKY: Asténia so smútkom a nevrlosťou; respiračné opresie, dyspnoe so záchvatmi zívania; nebolestivé adenopatie; ľavostranná cefalea počas menštruácie; hnačka vyvolaná kyslou stravou a ustricami.

Spôsob použitia

 ORL A RESPIRAČNÉ INDIKÁCIE: Laryngitídy alebo laryngotracheitídy infekčného alebo alergického pôvodu. Koryzy alebo konjunktivitídy majúce charakteristické modality. Astma zlepšujúca sa pri mori alebo na mori – predpisuje sa Bromum 5 - 9 CH, 5 granúl 2 - 3x denne, interval sa predĺži v závislosti na zlepšení.

GENITÁLNE INDIKÁCIE: Dysmenorea - 5 granúl, 9 CH 2x denne. Nebolestivé mastopatie: 5 granúl denne v riedení 9 CH.

Okrem uvedených riedení sa môžu použiť aj iné riedenia, no v takomto prípade je použitie veľmi individuálne a dávkovanie spadá do rúk odborníka – lekára.