Brit Care Dog Adult Large Breed Lamb & Rice

1×12 kg, krmivo pre psy

Značka: BRIT
5.0

Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice je hypoalergénne krmivo pre veľké plemená psov v dospelosti dosahujúce hmotnosť nad 25kg. ktoré je vďaka receptúre ideálne pre nutrične citlivých psov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

66,99
Doprava zadarmo

O produkte: Brit Care Dog Adult Large Breed Lamb & Rice 1×12 kg, krmivo pre psy

T44233

Hlavný popis produktu

Dlhodobé používanie určitých ingrediencií môže často vyvolať alergie na potraviny. Medzi tieto zložky patria zdroje sacharidov ako pšenica, kukurica a sója. Psi sú často tiež citliví na rôzne zdroje živočíšnych bielkovín. V krmive Brit Care sú tieto typické alergény vylúčené, čo zbavuje organizmus Vášho psa a zaisťuje mu tak čo najlepšiu kompatibilitu. Vysoký obsah jahňacieho mäsa z novozélandských fariem tej najlepšej kvality funguje v tomto krmive ako jediný zdroj živočíšnych bielkovín (single-protein). Jahňacie má veľmi výraznú chuť a veľmi nízky alergénny potenciál. Ryža sa považuje za dobre stráviteľnú a dobre znášanú a zastupuje v tomto krmive jediný zdroj sacharidov.

Je to vyvážené a vysoko stráviteľné krmivo prispôsobené špeciálnym požiadavkám veľkých plemien. Hlavnou zložkou je jahňacie mäso, ktoré je šetrné ku tráviacemu traktu a obmedzuje výskyt tráviacich ťažkostí. Spolu s ryžou doplnenou o množstvo vitamínov a minerálnych látok výrazne obmedzuje výskyt srdečných problémov a ochorení kĺbov.

Vhodné pre plemená ako sú: Labrador, Zatý retriever a ostané druhy retrieverov (okrem Nova Scotta Duck Tolling Retriever, pre ktorého je vhodná verzia Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice), Nemecký ovčiak, Leonberger, Bernardýn, Írsky vlkodav a veľké plemená chrtov, Nemecká doga, Bordo doga, Boxer, Doberman, Rotweiler, Ridgebag, Setre a Pointre, Čuvač, Bernský salašnícky pes spolu s ostatnými veľkými ovčiarskymi a pastierskymi plemenami.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.