Premium kolagén Bretlys complex EXTRA STRONG BRONZ and SLIM

1×265 g

Značka: BRETLYS

Kvalita a účinnosť produktu je pre nás prvoradá a preto prichádzame na trh s bezkonkurenčným kolagénom a jeho dokonalým zložením.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
42,39
Doprava zadarmo

O produkte: Premium kolagén Bretlys complex EXTRA STRONG BRONZ and SLIM 1×265 g

X57237

Hlavný popis produktu

Premium COLLAGEN complex EXTRA STRONG 11 000 mg BRONZ and SLIM obohatený o viac zložiek pre krásnu postavu a opálenú pokožku. Čisto prírodný produkt bez chemických prísad s prírodným zložením, bez cukru a tuku, sladený stéviou.

Čisto prírodný produkt bez chemických prísad s prírodným zložením, bez cukru a tuku, sladený stéviou. Kvalita a účinnosť produktu je pre nás prvoradá a preto prichádzame na trh s bezkonkurenčným kolagénom a jeho dokonalým zložením.
 
1. Chróm
Chróm pomáha potláčať chuť na sladké a znižuje potrebu sa prejedať. Preto býva často využívaný ako pomocník pri chudnutí a pridávaný do rôznych doplnkov stravy na chudnutie. pre naše telo je veľmi dôležitým prvkom. Predstavuje živinu dôležitú pre mnoho metabolických procesov.

Optimálna hladina chrómu v krvi navyše pomáha odplavovať z krvi škodlivý cholesterol.
 
2. PRÍRODNÝ BETAKAROTÉN
Pevné kosti, zdravá pleť, ostrejší zrak, silná imunita a odolnosť voči rozvoju kardiovaskulárnych ochorení. Provitamín A, zvaný beta-karotén, ktorý sa v tele mení na vitamín A (napriek tomu ich nezamieňajme), prináša telu samé pozitíva a v neposlednom rade pomôže “nachytať lepší bronz”
 
3. EXTRAKT Z KOREŇA PŔHĹAVY DVOJDOMEJ
Vám pomôže odstrániť nadbytočnú vodu a toxíny.
Je tiež vhodný na prevenciu proti vzniku obličkových a močových kameňov, pretože uľahčuje ich odstraňovanie z obličiek a močového mechúra. Má tiež imunitu posilňujúce a protizápalové účinky a zvyšuje vitalitu organizmu.
 
4. EXTRAKT Z ČIERNEHO KORENIA S OBSAHOM PIPERÍNU
Piperín je extrakt z čierneho korenia označovaný za čierny diamant z východu povzbudzuje činnosť tráviacich enzýmov pankreasu. Posiľňuje tráviacu kapacitu a významne skracuje čas prechodu potravy tráviacim traktom. Znižuje výskyt žalúdočných ulcerácií (vredov).
 
Produkt je svojim špeciálnym zložením vhodný pre :
posilnenie imunity
spomalenie procesu starnutia pleti
podporu zdravých zubov a ďasien, posilnenie vlasov anechtov
vyhladenie drobných vrások a redukciu hlbokých
predchádzanie ostooperóze
zlepšenie trávenia, vstrebávanie živín
výživu kĺbov, chrupaviek, svalov,
zníženie bolestivosti kĺbov u aktívne športujúcich ľudi
hojenie rán, hlavne pooperačných
pre výrazné zlepšenie textúry pokožky a redukciu celulitídy

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.