Braun Silk-épil 5 5-820 Flamingo

1×1 ks, Epilátor

Značka: BRAUN

Epilátor pre ženy Braun Silk-épil 5-820 SensoSmart je skvelý pre šetrné odstránenie chĺpkov. Vychutnajte si týždne trvajúci pocit hladkej pokožky ako zo salónu vďaka technológii Micro-Grip využívajúcej 28 pinziet, ktoré odstraňujú chĺpky s dĺžkou len 0,5 mm.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
94,59
Doprava zadarmo

O produkte: Braun Silk-épil 5 5-820 Flamingo 1×1 ks, Epilátor

X63317

Hlavný popis produktu

Jednoduché použitie a jemná epilácia

Epilátor Braun Silk-épil 5 SensoSmart je vhodný pre ženy, ktoré práve začínajú s epiláciou. Odstraňuje chĺpky, ktoré ani vosk nedokáže zachytiť pre dlhotrvajúcu hladkú pokožku. Inovatívny senzor tlaku SensoSmart vás prevedie celým procesom epilácie. Pomocou červeno rozsvietenej LED diódy vás upozorní, že na epilátor príliš tlačíte a treba trochu ubrať. Epilátor je bezdrôtový, 100% vodeodolný a disponuje protišmykovou rukoväťou, takže ho môžete použiť vo vani alebo v sprche pre extra jemnú epiláciu.


Epilácia jedným ťahom
Zbavte sa rýchlejšie nežiaducich chĺpkov pre dlhotrvajúcu hladkosť. Epilátor disponuje 28 pinzetami s technológiou Micro-Grip. Širšie, dlhšie a hlbšie pinzety zvyšujú šancu na zachytenie viacerých chĺpkov jedným ťahom.


Jednoduchá manipulácia
Epilátor môžete použiť s holiacou penou alebo gélom. Epilátor tak ľahko kĺže po pokožke. Epilácia v teplej vode pomáha uvoľniť pokožku a vy tak prežijete extra jemnú epiláciu.


Bikiny zóna pod kontrolou
Pomocou bikiny zastrihávača vytvoríte presné tvary a línie, aké si len dokážete predstaviť. Predveďte svoju kreatívnu stránku s bikinami zastrihávačom, ktorý je súčasťou balenia.


Hladké podpazušie
Noste svoj TOP s istotou, že vaše podpazušie je dokonale hladké. Pre veľmi citlivé oblasti odporúčame použiť holiacu hlavu, ktorá je súčasťou balenia.


Vysokofrekvenčný masážny systém
Nový epilátor Silk-épil 5 je dodávaný s masážnym nástavcom, ktorý znižuje diskomfort počas epilácie.


Holenie a zastrihovanie chĺpkov
Premeňte epilátor na plne funkčný holiaci strojček alebo zastrihávač.


Wet & Dry
100% vodeodolný pre epiláciu vo vani alebo v sprche. Epilácia v teplej vode je pri opakovanom používaní prakticky bezbolestná.


2 nastavenia rýchlosti
Vybrať si môžete z 2 rýchlostných režimov. Rýchlosť 1 slúži pre extra jemnú epiláciu, rýchlosť 2 pre extra účinnú epiláciu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.