BRAUN Silk-épil 5-620

1×1 ks, epilátor

Značka: BRAUN

Epilátor Braun Silk-épil 5-620 je ideálny pre začiatočníčky, pretože je nastavený na šetrné odstránenie chĺpkov.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
120,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN Silk-épil 5-620 1×1 ks, epilátor

X44481

Epilátor Braun Silk-Épil 5-620 je ideálny pre začiatočníčky, vďaka tomu že šetrne odstraňuje chĺpky. Navrhnutý je pre extra jemnú epiláciu či už na mokro alebo sucho, pre hladkú pokožku až na dlhé 4 týždne. Epilačná hlava s 28 pinzetami MicroGrip odstráni šetrne aj tie najkratšie chĺpky. Disponuje technológiou SensoSmart a je 100% vodeodolný, takže si ho môžete zobrať so sebou do vane či sprchy. Kvalitná batéria je nabitá už za jednu hodinu a umožní až 30 minút prevádzky. Vybrať si môžete z dvoch rýchlosti: 1 pre naozaj šetrnú epiláciu citlivých oblastí, rýchlosť 2 pre obzvlášť dôkladnú a rýchlu epiláciu. Súčasťou je holiaca hlavica a zastrihávací nástavec.

 • Vhodný pre začiatočníkov: prevedie vás celým procesom epilácie
 • Technológia Micro-Grip: zachytí aj veľmi krátke, 0,5mm chĺpky
 • 30 minút: na jedno nabitie vydrží až pol hodiny prevádzky
 • Puzdro: súčasťou balenia je praktický obal, do ktorého je možné uschovať aj príslušenstvo
 • SensoSmart: senzor vás upozorní, ak na prístroj príliš tlačíte
 • Wet & Dry: 100% vodeodolný

Záruka vrátenia peňazí 90 dní Braun

Nakupujte darčeky úplne bez rizika vďaka garancii vrátenia peňazí!

Ďakujeme vám, že ste zvolili prvotriednu kvalitu a výkon od Braun. Kúpili ste výrobok prémiovej kvality či už pre seba, alebo pre svojich blízkych. Výrobky Braun majú perfektný dizajn a vysokú kvalitu, ktorá zaručuje dlhoročné používanie. Sme si istí, že naše výrobky majú tú najvyššiu kvalitu, napriek tomu chápeme, že každý má svoje potreby a svoje očakávania. Pokiaľ dôjde k situácii, že nie ste s výrobkom Braun zakúpeným v období platnosti akcie spokojní, máte možnosť ho do 90 dní od dátumu nákupu vrátiť. Výrobok vráťte v originálnom obale spolu s vyplneným formulárom na adresu uvedenú nižšie a my vám vrátime cenu, za ktorú ste výrobok zakúpili.

1. Do tejto propagačnej akcie 90 dní záruka vrátenia peňazí sú zaradené nižšie uvedené výrobky Braun distribuované usporiadateľom na území Slovenskej republiky a zakúpené od 01. 07. 2023 do 30. 06. 2024. (kategória výrobku je vždy uvedená na obale):

 • pánske holiace strojčeky Series 9, Series 8, Series 7, Series 6 a Series 5
 • pánske zastrihovače fúzov BT Series 7, BT Series 9
 • pánske multifunkčné zastrihávače MGK Series 7
 • epilátory Silk-épil 9 Flex, Silk-épil 9, Silk-épil 7 a Silk-épil 5
 • dámske tvárové epilátory s čistiacou kefkou FaceSpa Pro
 • výrobky na dlhodobé zníženie rastu chĺpkov Silk-expert IPL

2. Vrátený tovar musí byť kompletný a nepoškodený, zabalený v pôvodnom obale a musí byť priložený originálny doklad o kúpe s vyznačeným dátumom nákupu (kópia sa nedá uznať).

3. Požiadavka na vrátenie peňazí musí byť uplatnená prostredníctvom formulára na stránkach https://www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee , a vyplnený formulár zaslaný spoločne s výrobkom na adresu:

Idea Element s.r.o
Trnavská 86
04011 Košice
Slovensko 

4. Požiadavka na vrátenie peňazí bude spracovaná najneskôr do 28 dní od dátumu prijatia výrobku, a to poukázaním na bankový účet udaný spotrebiteľom.

5. Predpokladom pre vrátenie peňazí je dodržanie podmienok uvedených v pravidlách tejto akcie a udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov spoločnosti Orbico a ritual.

Usporiadateľ akcie: Ritual communication s.r.o., Palackého 75/III, 290 01 Poděbrady, Česká republika 

Organizátor akcie: Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., Ottova 402, 269 32 Rakovník, ČR, tel .: + 420 221 804 335, e-mail: spotrebitel.im@pg.com

Úplné znenie oficiálnych pravidiel propagačnej akcie a formulár k stiahnutiu je k dispozícii na internetovej stránke www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee

* Platí iba na vybrané modely. Predajca si vyhradzuje právo podmienky akcie zmeniť či akciu ukončiť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné znenie pravidiel tejto akcie nájdete na adrese https://www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.