BRAUN BT 5340 Blue

1×1 ks, zastrihávač brady

Značka: BRAUN

Zastrihávač brady Braun 5, BT5340, pánsky zastrihávač brady, zastrihávač vlasov, trvalo ostré čepieľky, 39 nastavení dĺžky, čierny/seversky modrý

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

45,29
Ušetríte 38%

Pôvodná cena:  72,99 €  ·  zľava 27,70 €

Najnižšia cena pred zľavou: 70.98 €

Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN BT 5340 Blue 1×1 ks, zastrihávač brady

X68068

Hlavný popis produktu

Zastrihávač brady Braun BT 5340 Blue je ideálnym pomocníkom na dokonalú starostlivosť o bradu. Prostredníctvom hrebeňového nadstavca si môžete vybrať jednu z 39 dĺžok, takže si môžete vybrať podľa aktuálnych potrieb. Zastrihávač sa ľahko čistí, pretože hrebeň a hlavu možno umývať pod tečúcou vodou. Na jedno nabitie vyžínač pracuje až 100 min.

Zastrihávač brady Braun BT 5340 Blue

  • Čepele z nehrdzavejúcej ocele pre dokonalé výsledky
  • Širšia zóna strihania
  • 39 možností nastavenia dĺžky
  • Orezávací hrebeň na dĺžky od 0,5 do 20 mm
  • Holiaci strojček Gillette ProGlide
  • Doba trvania: do 100 minút
  • Na presnú úpravu brady, fúzov, kozej brady alebo strniska
  • Hrebene obsahujú o 20 % menej plastu
  • Lítium-iónová batéria
  • Napájací kábel

Rýchlejšie a presnejšie

V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi je hlava zastrihávača Braun BT 5340 Blue širšia, takže jedným ťahom oholí viac fúzov. Vďaka tomu vám zastrihávanie zaberie podstatne menej času ako predtým. Hlava je navyše navrhnutá tak, aby umožňovala oveľa presnejšie zastrihávanie fúzov. K dokonalým kontúram prispievajú aj ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele, ktoré si poradia so všetkými typmi fúzov.

Praktický pomocník

ZastrihávačBraun BT 2340 Blue ponúka širokú škálu možností zastrihávania. Môžete si vybrať z 39 možností dĺžky od 0,5 mm do 20 mm. Presný otočný ukazovateľ vám pomôže upraviť nastavenia. Dĺžku fúzov si tak môžete skrátiť podľa nálady a potrieb. Môžete si zastrihnúť nielen klasickú bradu, ale aj fúzy alebo strnisko. Súčasťou balenia je aj holiaci strojček Gillette ProGlide na mokré holenie.

Vždy pripravený

Holiaci strojček sa nabije na plný výkon za jednu hodinu. Potom môžete počítať so 100 minútami zastrihávania. Ak ho však zabudnete nabiť, môžete samozrejme použiť nabíjací kábel. Ak vám kábel vadí pri holení, na jedno nabitie stačí 5 minút rýchleho nabíjania. Čistenie holiaceho strojčeka je tiež jednoduché. Môžete ho opláchnuť pod tečúcou vodou.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.