Bio-Pilixin® Activation Serum na spomalenie vypadávania a podporu rastu vlasov pre mužov

1×100 ml, sérum proti vypadávaniu vlasov pre mužov

Klinicky testované sérum na podporu rastu vlasov a zabráneniu vypadávaniu vlasov. Vyvinuté pomocou technológie kmeňových buniek.

45,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Bio-Pilixin® Activation Serum na spomalenie vypadávania a podporu rastu vlasov pre mužov 1×100 ml, sérum proti vypadávaniu vlasov pre mužov

X011910

Hlavný popis produktu

Bio-Pilixin® sérum bolo vyvinuté odborníkmi, aby pomohlo znížiť vypadávanie vlasov a podporilo rast nových vlasov. Obsahuje viacero rastlinných rastových faktorov, ktoré boli vyvinuté pomocou technológie kmeňových buniek, ktoré pomáhajú vyživovať vlasové folikuly a podporujú rast vlasov.

Klinicky testované s výsledkami už za 45 dní
Pomáha znižovať vypadávanie vlasov a podporuje nový rast
93 % spokojnosť na základe výsledkov klinickej štúdie
Prírodný, bezpečný pre každodenné použitie

Výsledky klinickej štúdie:
Patentované receptúra Bio-Pilixin® bola klinicky testovaná v patentovanej štúdii tretej strany. Naše sérum proti vypadávaniu vlasov Bio-Pilixin® preukázalo nasledujúce výsledky:

97 % pocítite menšie vypadávanie vlasov
93 % klinicky preukázané zníženie vypadávania vlasov
73 % klinicky preukázané zvýšenie hustoty vlasovBio-Pilixin® verzus iné farmaceuticky známe značky?
Bio-Pilixin® neobsahuje žiadne zložky, o ktorých je známe, že menia metabolizmus vášho tela alebo majú hormonálne narúšajúce účinky. Pracujeme s vaším telom, nie proti nemu!
Aké sú vedecké dôkazy?
Uskutočnili sme klinickú skúšku na 40 účastníkoch vrátane mužov a žien vo veku od 18 do 65 rokov s rôznymi typmi vypadávania vlasov s použitím nášho Bio-Pilixin® séra počas 150 dní.

77 % uviedlo znížené vypadávanie vlasov po 45 dňoch
93 % malo klinicky testované zníženie vypadávania vlasov po 150 dňoch
73 % malo merateľný nárast hustoty vlasov po 150 dňoch

Kedy môžem očakávať výsledky?
Výsledky sa môžu u každého jednotlivca líšiť. Avšak 77% účastníkov našej klinickej štúdie uviedlo znížené vypadávanie vlasov už po 45 dňoch a 73% malo merateľný nárast hustoty vlasov po 150 dňoch.

Zaujímavé je, že to, čo si mnohí naši zákazníci všimnú ako prvé, je menej vlasov v sprche, často už po niekoľkých týždňoch používania.

Na aké typy vypadávania vlasov funguje?
Naša receptúra Bio-Pilixin® môže byť účinná pri takmer všetkých typoch vypadávania vlasov, pokiaľ máte vlasové folikuly schopné rásť vlasy. Vo väčšine prípadov môžu folikuly stále rásť nové vlasy v počiatočných štádiách vypadávania vlasov. Preto čím skôr začnete, tým lepšie výsledky môžete dosiahnuť.


Bio-Pilixin® Activation Serum pre mužov 100 ml
Bio-Pilixin:. formula
Účinné aktívne zložky
Formulované s účinnými kvalitnými ingredienciami. Každá aktívna zložka bola vybraná na základe prísneho prehľadu vedeckej literatúry a všetky sú hodnotené v laboratóriu tretej strany, aby sa zabezpečila najvyššia kvalita. Všetky ingrediencie sú 100% vegánske. Zloženie je inšpirovaný prírodou, pričom mnohé z aktívnych zložiek sú buď prírodného pôvodu alebo vyrobené tak, aby napodobňovali presne rovnakú molekulárnu štruktúru.

Podpora rastu
Capilia Longa®
Účinná prírodná zlúčenina, ktorá preukázala až 89% zníženie vypadávania vlasov a až 52% zlepšenie hustoty vlasov.
Známa aj ako kurkuma (Curcuma Longa), ponúka vlasom niekoľko výhod. Je bohatá na rastlinné rastové faktory môže pomôcť reaktivovať rast v spiacich vlasových folikuloch a zároveň poskytnúť výživu pre optimálny rast.

BENEFITY
Dokáže merateľne znížiť vypadávanie vlasov už za 45 dní
Môže viditeľne zvýšiť hustotu vlasov po 150 dňoch
Pomáha udržiavať vlasy silné tým, že predlžuje životnosť vlasových vlákien

Sila
Niacínamid
Môže prispieť k silnejším vlasom stimuláciou produkcie keratínu, kľúčového proteínu, ktorý tvorí asi 90 % vlasového kmeňa.
Okrem svojho potenciálu na zvýšenie keratínu môže niacínamid zlepšiť prietok krvi a chrániť vlasové folikuly pred príliš skorým odumretím z oxidačného stresu.
BENEFITY
Môže posilniť vlasy stimuláciou produkcie keratínu
Môže pomôcť upokojiť svrbivú pokožku hlavy
Pomáha znižovať vypadávanie vlasov zlepšením prietoku krvi

Stimuluje rast
Vanillyl butyl éter
Mierne zahrievacie činidlo pomáha zvýšiť lokalizovaný prietok krvi do pokožky hlavy. Toto zvýšenie prietoku krvi môže pomôcť dodať základné živiny a kyslík do vlasových folikulov.
BENEFITY
Pomáha zlepšiť prietok krvi do pokožky hlavy
Prispieva k zvýšenému prísunu kyslíka a živín
Podporuje rast vlasov

Zloženie: Aqua, Alcohol, Niacinamide, Caffeine, Curcuma Longa Callus Conditioned Media, Panthenol, Vanillyl Butyl Ether, Sodium PCA, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Pentylene Glycol, Zinc PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Limonene, Histidine, Phenylalanine, Phytic Acid.

Použitie: 1. Naneste aspoň 2 pipety séra priamo na pokožku hlavy. 2. Končekmi prstov jemne vmasírujte sérum na pokožku hlavy. Poznámka: Postupne sa rozvinie pocit tepla. 3. Po aplikácii nechajte pôsobiť minimálne 6 hodín a po použití si umyte ruky. 4. Dobre opláchnite.

Odporúča sa používať denne.

Upozornenie: len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu oči dôkladne vypláchnite čistou teplou vodou. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať a vyhľadajte lekársku pomoc. Držte mimo dosahu detí.
Fľaša obsahuje približne 1 mesačnú zásobu séra, ak sa používa podľa návodu.
Minimálna trvanlivosť do: uvedené na fľaši

Vyrobené v Dánsku

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.