Bio-Pilixin® Activation Serum na spomalenie vypadávania a podporu rastu vlasov pre ženy

1×100 ml, sérum proti vypadávaniu vlasov pre ženy

Klinicky testované sérum na podporu rastu vlasov a zabráneniu vypadávaniu vlasov. Vyvinuté pomocou technológie kmeňových buniek. Vyvinuté, testované a vyrobené v Dánsku.

41,89
Doprava zadarmo

O produkte: Bio-Pilixin® Activation Serum na spomalenie vypadávania a podporu rastu vlasov pre ženy 1×100 ml, sérum proti vypadávaniu vlasov pre ženy

X011909

Hlavný popis produktu

Bio-Pilixin® sérum bolo vyvinuté odborníkmi, aby pomáhalo znižovať rednutie vlasov a podporovalo rast nových vlasov. Obsahuje viacero rastlinných rastových faktorov, ktoré boli vyvinuté pomocou technológie kmeňových buniek, ktoré pomáhajú vyživovať vlasové folikuly a podporujú rast vlasov. Sérum funguje tak, že pomáha stimulovať prietok krvi a pomáha dodávať životne dôležité živiny pokožke hlavy a vlasom.

Klinicky testované s výsledkami už za 45 dní
Pomáha znižovať vypadávanie vlasov a podporuje nový rast
93 % spokojnosť na základe výsledkov klinickej štúdie
Prírodný, bezpečný pre každodenné použitie

Výsledky klinickej štúdie:
Patentované receptúra Bio-Pilixin® bola klinicky testovaná v patentovanej štúdii tretej strany. Naše sérum proti vypadávaniu vlasov Bio-Pilixin® preukázalo nasledujúce výsledky:

97 % pocítite menšie vypadávanie vlasov
93 % klinicky preukázané zníženie vypadávania vlasov
73 % klinicky preukázané zvýšenie hustoty vlasov


Na aké typy vypadávania vlasov funguje?
Naša receptúra Bio-Pilixin® môže byť účinná pri takmer všetkých typoch vypadávania vlasov, pokiaľ máte vlasové folikuly schopné rásť vlasy. Vo väčšine prípadov môžu folikuly stále rásť nové vlasy v počiatočných štádiách vypadávania vlasov. Preto čím skôr začnete, tým lepšie výsledky môžete dosiahnuť.
Kedy môžem očakávať výsledky?
Výsledky sa môžu u každého jednotlivca líšiť. Avšak 77% účastníkov našej klinickej štúdie uviedlo znížené vypadávanie vlasov už po 45 dňoch a 73% malo merateľný nárast hustoty vlasov po 150 dňoch.
Zaujímavé je, že to, čo si mnohí naši zákazníci všimnú ako prvé, je menej vlasov v sprche, často už po niekoľkých týždňoch používania.
Aké sú vedecké dôkazy?
Uskutočnili sme klinickú skúšku na 40 účastníkoch vrátane mužov a žien vo veku od 18 do 65 rokov s rôznymi typmi vypadávania vlasov s použitím nášho Bio-Pilixin® séra počas 150 dní.

77 % uviedlo znížené vypadávanie vlasov po 45 dňoch
93 % malo klinicky testované zníženie vypadávania vlasov po 150 dňoch
73 % malo merateľný nárast hustoty vlasov po 150 dňoch
Môžem ho používať počas tehotenstva a dojčenia?
Bio-Pilixin® neobsahuje žiadne známe hormonálne narušovače. Ako taký by mal byť bezpečný pre tehotné, dojčiace alebo dojčiace ženy.
Neuskutočnili sme však žiadne štúdie na ženách, ktoré sú tehotné a dojčia, preto odporúčame poradiť sa s vaším osobným lekárom.

Bio-Pilixin:. formula
Účinné aktívne zložky
Formulované s účinnými kvalitnými ingredienciami. Každá aktívna zložka bola vybraná na základe prísneho prehľadu vedeckej literatúry a všetky sú hodnotené v laboratóriu tretej strany, aby sa zabezpečila najvyššia kvalita. Všetky ingrediencie sú 100% vegánske. Zloženie je inšpirovaný prírodou, pričom mnohé z aktívnych zložiek sú buď prírodného pôvodu alebo vyrobené tak, aby napodobňovali presne rovnakú molekulárnu štruktúru.

Podpora rastu
Capilia Longa®
Účinná prírodná zlúčenina, ktorá preukázala až 89% zníženie vypadávania vlasov a až 52% zlepšenie hustoty vlasov.
Známa aj ako kurkuma (Curcuma Longa), ponúka vlasom niekoľko výhod. Je bohatá na rastlinné rastové faktory môže pomôcť reaktivovať rast v spiacich vlasových folikuloch a zároveň poskytnúť výživu pre optimálny rast.
BENEFITY
Dokáže merateľne znížiť vypadávanie vlasov už za 45 dní
Môže viditeľne zvýšiť hustotu vlasov po 150 dňoch
Pomáha udržiavať vlasy silné tým, že predlžuje životnosť vlasových vlákien

Sila
Niacínamid
Môže prispieť k silnejším vlasom stimuláciou produkcie keratínu, kľúčového proteínu, ktorý tvorí asi 90 % vlasového kmeňa.
Okrem svojho potenciálu na zvýšenie keratínu môže niacínamid zlepšiť prietok krvi a chrániť vlasové folikuly pred príliš skorým odumretím z oxidačného stresu.
BENEFITY
Môže posilniť vlasy stimuláciou produkcie keratínu
Môže pomôcť upokojiť svrbivú pokožku hlavy
Pomáha znižovať vypadávanie vlasov zlepšením prietoku krvi

Stimuluje rast
Vanillyl butyl éter
Mierne zahrievacie činidlo pomáha zvýšiť lokalizovaný prietok krvi do pokožky hlavy. Toto zvýšenie prietoku krvi môže pomôcť dodať základné živiny a kyslík do vlasových folikulov.
BENEFITY
Pomáha zlepšiť prietok krvi do pokožky hlavy
Prispieva k zvýšenému prísunu kyslíka a živín
Podporuje rast vlasov


Bio-Pilixin® Activation Serum pre ženy 100 ml
Zloženie: Aqua, Alcohol, Niacinamide, Caffeine, Curcuma Longa Callus Conditioned Media, Panthenol, Vanillyl Butyl Ether, Sodium PCA, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Pentylene Glycol, Zinc PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Limonene, Histidine, Phenylalanine, Phytic Acid.
Použitie: 1. Naneste aspoň 2 pipety séra priamo na pokožku hlavy. 2. Končekmi prstov jemne vmasírujte sérum na pokožku hlavy. Poznámka: Postupne sa rozvinie pocit tepla. 3. Po aplikácii nechajte pôsobiť minimálne 6 hodín a po použití si umyte ruky. 4. Dobre opláchnite.
Odporúča sa používať denne.
Upozornenie: len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu oči dôkladne vypláchnite čistou teplou vodou. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať a vyhľadajte lekársku pomoc. Držte mimo dosahu detí.
Fľaša obsahuje približne 1 mesačnú zásobu séra, ak sa používa podľa návodu.
Minimálna trvanlivosť do: uvedené na fľaši

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.