Bears With Benefits Hey Sunshine komplex s vitamínom D3 bez cukru

1×60 ks, vitamín D3

Gumené medvedíky bez cukru s vitamínom D3 na posilnenie imunity. Komplex vitamínu D3 a betakaroténu podporuje správne fungovanie imunity a dobrý stav svalov, kostí a zubov. Zlepšuje duševnú pohodu a kognitívne funkcie mozgu.

20,19
Doprava zadarmo

O produkte: Bears With Benefits Hey Sunshine komplex s vitamínom D3 bez cukru 1×60 ks, vitamín D3

X001403

Hlavný popis produktu

Gumené medvedíky bez cukru s vitamínom D3 na posilnenie imunity. Komplex vitamínu D3 a betakaroténu podporuje správne fungovanie imunity a dobrý stav svalov, kostí a zubov. Zlepšuje duševnú pohodu a kognitívne funkcie mozgu. Príjemná ovocná chuť. Vhodné pre vegánov. Koncentrovaný komplex s vitamínom D3, ktorý zohráva v tele dôležitú úlohu - ovplyvňuje imunitný systém, plodnosť, duševnú pohodu, kognitívne funkcie a dokonca aj chudnutie. Vitamín D je známy aj ako slnečný vitamín, pretože si ho telo vytvára zo slnečného žiarenia. Štúdie ukazujú, že až 60 % Stredoeurópanov trpí jeho nedostatkom. Vitamín D3 (cholekalciferol) je jednou z foriem vitamínu D, ktorá umožňuje lepšie vstrebávanie vápnika, ktorý je dôležitý pre naše kosti a zuby. Rovnako je dôležitý pre správne fungovanie imunitného systému a dobrú obranu proti chorobám. Má pozitívne účinky na vlasy a pokožku. Celkovo zlepšuje duševnú pohodu a podporuje funkciu mozgu. Okrem vitamínu D3 obsahuje zloženie medvedíkov aj betakarotén a vysokokvalitný kokosový olej, ktorý zlepšuje vstrebávanie vitamínu D. Medvedíky neobsahujú umelé prísady, konzervačné látky, emulgátory a stabilizátory. Sú vhodné aj pre vegánov.

Prečo si medvede s Benefitom zamilujete:

  • podporujú imunitný systém
  • zlepšenie zdravia kostí, svalov a zubov
  • blahodárne pôsobí na pokožku a vlasy
  • Recept vyvinutý odborníkmi
  • zloženie bez umelých prísad
  • vhodné pre vegánov

Účinné zložky: 100% vegánske | 100% bez krutosti | Bez GMO

  • Vitamín D3 - alebo cholekalciferol je forma vitamínu D, ktorá je nevyhnutná pre správne fungovanie mnohých procesov v tele. Podporuje imunitný systém, zlepšuje vstrebávanie vápnika, a tým zlepšuje stav kostí, svalov a zubov.
  • Beta-karotén - tiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Je dôležitý pre dobré zdravie pokožky a očí. Chráni pokožku pri nadmernom vystavení slnku.

Použitie: Vezmite si 1 plyšového medvedíka denne. Ak dojčíte, užívate akékoľvek lieky, plánujete operáciu alebo máte zdravotné ťažkosti, pred použitím sa poraďte s lekárom.

Zloženie: Sladový sirup, cukor, glukóza, želírujúca látka pektíny, okysľujúca látka (kyselina citrónová, citrát sodný), cholekalciferol, prírodná citrónová aróma, kokosový olej, mrkvový koncentrát, glazovacia látka karnaubský vosk.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.