Aviváž jemný balzam EKO Cleanee 1,5L

1×1500 ml, aviváž

Značka: CLEANEE

Šetrná EKO aviváž s príjemnou sviežou vôňou pre zmäkčenie a prevoňanie vašej bielizne. Vhodná na použitie so septikmi a domácimi čističkami.

Varianty podľa objemu
6,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Aviváž jemný balzam EKO Cleanee 1,5L 1×1500 ml, aviváž

X005875

Hlavný popis produktu

Koncentrovaná aviváž s prírodným zložením - jemný balzam s príjemnou sviežou vôňou. Je určená pre všetky typy bielizne okrem funkčnej a športovej. Je vyrobená výlučne zo šetrných látok, neobsahuje žiadne škodlivé fosfáty, optické zjasňovače ani farbivá, je teda vhodná aj na použitie so septiky a domácimi čističkami.Ideálna pre zmäkčenie a prevoňanie bielizne, uľahčí žehlenie.Skvele funguje aj pri nízkych teplotách.Český výrobok, dermatologicky testované, netestované na zvieratách, o 58% menej CO2, 96% prírodné zloženie.Návod na použitie: Dodržujte pokyny uvedené na štítku na oblečení a pokyny na dávkovanie a pokyny pre daný typ práčky. Pokiaľ možno používajte programy s nízkou teplotou, odporúčané dávkovanie a najvyššiu možnú kapacitu práčky, aby sa znížila spotreba energie a vody, čím napomáhate ochrane životného prostredia.Zloženie:

>5%-<15% katiónovo povrchové aktívne látky, <5% parfém, konzervačná látka, Citronellol, alfa-izometyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional.Odporúčané dávkovanie:

4- 5 kg suchej bielizne - pre bežné zmäkčenie 25 ml aviváže, pre extra zmäkčenie 50 ml aviváže

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.