AU-MEDIC blokátor bolesti

1×28 ks, náplasti (crystal tape)

Značka: SIMPLY YOU

Znižuje citlivosť na bolesť, žiadne vedľajšie účinky. Hlavnou a jedinou účinnou zložkou sú mikroskopické kryštály čistého kremíka, ktoré sú umiestnené v strednej časti crystal tapu.

Varianty podľa počtu

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

23,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: AU-MEDIC blokátor bolesti 1×28 ks, náplasti (crystal tape)

X41728 ADC

Náplasti znižujúce citlivosť na bolesť, XXL balenie - obsahuje 28 ks crystal tapov.
Hlavnou zložkou sú mikroskopické kryštály čistého kremíka, ktoré sú umiestnené v strednej časti crystal tapu. Po prilepení na alebo nad miesto bolesti mikroskopické kryštály čistého kremíka piezoelektrickým javom rušia prenos nervového signálu bolesti do mozgu a týmto fyzikálnym mechanizmom účinku obmedzujú pocit bolesti.

Spôsob použitia

Odlepiť 1 ks crystal tapu podľa naznačeného miesta a aplikovať ho na alebo nad miesto bolesti (na najbližší akupresúrny bod ) (podľa návodu na použitie). Prilepenie musí byť urobené správne a na mieste, kadiaľ vedie samotný nerv. Základným pravidlom je aplikovať každý samostatný crystal tape cca 2–3 cm na alebo nad miesto pocitu bolesti alebo priamo na miesto bolesti. Pokiaľ sa do hodiny nedostaví úľava, je potrebné crystal tape prelepiť (posunúť) na iné miesto. Je možné aplikovať viac crystal tapov naraz.
Účinnosť 1ks crystal tapu môže byť až 1 týždeň (podľa miesta aplikácie).

Upozornenie: Nie je určené pre malé deti. Uskladňovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením, mrazom a vysokými teplotami.  

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov