Ariel Gelové tablety 104ks Color+

1×104 ks, gélové kapsuly

Značka: ARIEL

SILA ALLIN1: 1. Odstraňovanie škvŕn 2. Ochrana farieb 3. Svieža vôňa 4. Starostlivosť o vlákna 5. Účinné od 20 °C

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe vybraných produktov pre domácnosť nad 25 €, získate Jar Power sprej 3V1, 500 ml, ako darček.
45,69
Doprava zadarmo

O produkte: Ariel Gelové tablety 104ks Color+ 1×104 ks, gélové kapsuly

X012457

Hlavný popis produktu

Prací prostriedok vo forme tabliet Ariel Allin1 PODS Color+ poskytuje vynikajúcu účinnosť pri odstraňovaní škvŕn už od 1. prania pri nižších teplotách. Poskytujú výnimočnú čistotu v jednej gélovej kapsule na pranie: 1. Odstraňovanie škvŕn 2. Ochrana farieb 3. Svieža vôňa 4. Starostlivosť o vlákna 5. Účinné od 20 °C Viac-komorový dizajn pracích tabliet Ariel udržuje jednotlivé zložky oddelené, až kým sa nedostanú do prania. Pri kontakte s vodou sa obal rozpustí a uvoľní účinné technológie odstraňovania škvŕn, vďaka čomu ponúka najhlbšie a najsilnejšie čistenie Allin1 PODS Color+. Tablety na pranie Ariel Allin1 PODS sa dodávajú v kompletne recyklovateľnom balení.

UPOZORNENIE! Tento produkt môže byť škodlivý a môže spôsobiť závažnú ujmu na zdraví. Kapsuly Ariel Allin1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí Viac informácií nájdete na webovej stránke keepcapsfromkids.eu.

HĹBKOVÉ ČISTENIE: vynikajúce odstraňovanie škvŕn už po 1. praní dokonca aj pri nízkych teplotách

SILA ALLIN1: 1. Odstraňovanie škvŕn 2. Ochrana farieb 3. Svieža vôňa 4. Starostlivosť o vlákna 5. Účinné od 20 °C

RECYKLOVATEĽNÉ BALENIE: Tablety na pranie Ariel Allin1 PODS sa dodávajú v kompletne recyklovateľnom balení (DE) a (AT)

JEDNODUCHÉ POUŽITIE: nie je potrebné použiť odmerku ani nalievať, jedna gélová kapsula na pranie Ariel Allin1 PODS je všetko, čo potrebujete

SKVELÉ NA ČISTENIE, NIE PRE MALÉ RUKY: Kapsuly Ariel Allin1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí viac informácií nájdete na webovej stránke keepcapsfromkids.eu

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.