Aphrodisia V pre mužov

1×60 cps, výživový doplnok

3.0

Aphrodisia „V“ pre mužov - výživový doplnok obsahuje špeciálnu formulu, ktorá pomáha mužom dlhodobo skvalitniť erekciu¹²³⁵ a tiež zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon¹²³⁴⁵. Aphrodisia „V“ pre mužov je produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu.

Varianty podľa pohlavia
20,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Aphrodisia V pre mužov 1×60 cps, výživový doplnok

X15944 ADC

Hlavný popis produktu

Aphrodisia„V“ pre mužov Poďte až na vrchol, zlepšite si postavenie...

Výživový doplnok

Použitie: Aphrodisia „V“ pre mužov - výživový doplnok obsahuje špeciálnu formulu, ktorá pomáha mužom dlhodobo skvalitniť erekciu¹²³⁵ a tiež zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon¹²³⁴⁵. Aphrodisia „V“ pre mužov je produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu.

Účinky: Obsahuje extrakt z koreňa Maca¹, ktorý priaznivo ovplyvňuje sexuálnu potenciu, sexuálnu túžbu a napomáha zvyšovať libido. Prispieva ku zvyšovaniu množstva a pohyblivosti spermií. Má priaznivý vplyv na zdravý mužský reprodukčný systém. Sibírsky Ženšen² pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu. Prispieva k sexuálnemu zdraviu. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú a duševnú výkonnosť. Extrakt z plodov Kotvičníka zemného³ podporuje sexuálnu túžbu a sexuálny výkon. Má priaznivý vplyv na mužský močový a reprodukčný systém. Extrakt z koreňa Muira puama⁴ prispieva ku fyzickej a psychickej odolnosti. Extrakt z listov Ginkgo biloba⁵ prispieva ku správnemu prekrveniu orgánov. Odporúčané denné dávkovanie: 2x denne 1 kapsula po jedle, alebo 2 kapsuly naraz 1–2 hodiny pred pohlavným stykom. Maximálna denná dávka je 2 kapsuly.

Upozornenie: Výživový doplnok Aphrodisia „V“ nie je určený pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplotách od 5-25 °C. Výživový doplnok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Obsah výživových prvkov v 1 kapsule (hmotnosť) Denná dávka 2 kapsuly (hmotnosť) % ODD 2 kapsuly L-Arginín 250 mg 500 mg (x) Maca Peruánska (Lepidium mayenii)– extrakt z koreňa 100 mg 200 mg (x) Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) – extrakt z koreňa 100 mg 200 mg (x) Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) - extrakt z plodov 25 mg 50 mg (x) Muira puama (Ptychopetalum olacoides) - extrakt z koreňa 20 mg 40 mg (x) Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) - extrakt z listov 10 mg 20 mg (x) ODD: % odporúčanej dennej dávky (X)-nie je určená

Zloženie: L-Arginín hydrochlorid, extrakt z koreňa Macy Peruánskej (Lepidium mayenii), extrakt z koreňa Sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus), extrakt z plodov Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), extrakt z koreňa Muira puama (Ptychopetalum olacoides), extrakt z listov Ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), želatína, Protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, stearan horečnatý. Hmotnosť: 35,8 g (+/- 5%) 60 kapsúl


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.