Aphrodisia V pre ženy

1×60 cps, výživový doplnok

5.0

Aphrodisia „V“ pre ženy - výživový doplnok, obsahuje špeciálnu formulu, ktorá vyvážene kombinuje bylinné výťažky a aktívne látky. Aphrodisia „V“ pre ženy napomáha ku zvýšeniu sexuálnej túžby¹²³ a ku udržaniu zdravého sexuálneho apetítu u žien¹²³.

Varianty podľa pohlavia
22,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Aphrodisia V pre ženy 1×60 cps, výživový doplnok

X15953 ADC

Hlavný popis produktu

Aphrodisia „V“ pre ženy Poďte až na vrchol, už žiadne predstieranie!

Použitie: Aphrodisia „V“ pre ženy - výživový doplnok, obsahuje špeciálnu formulu, ktorá vyvážene kombinuje bylinné výťažky a aktívne látky. Aphrodisia „V“ pre ženy napomáha ku zvýšeniu sexuálnej túžby¹²³ a ku udržaniu zdravého sexuálneho apetítu u žien¹²³.

Účinky: Obsahuje extrakt z listov Damiány¹, ktorá prispieva ku zdravému sexuálnemu apetítu, pomáha udržať zdravé sexuálne vzťahy. Napomáha mentálnemu a fyzickému uvoľneniu. Extrakt z koreňa Muira Puama² pomáha k udržaniu zdravých sexuálnych vzťahov a prispieva ku fyzickej a psychickej odolnosti. Extrakt z koreňa Maca³, priaznivo ovplyvňuje sexuálnu túžbu a napomáha zvyšovať libido. Priaznivo ovplyvňuje ženské sexuálne funkcie. Napomáha ku zvýšeniu mentálneho a fyzického výkonu.

Obsah výživových prvkov v 1 kapsule (hmotnosť) Denná dávka 2 kapsuly (hmotnosť) % ODD 2 kapsuly L-Arginín 125 mg 250 mg (x) Damiána (Turnera diffusa) – extrakt z listov 100 mg 200 mg (x) Muira puama (Ptychopetalum olacoides) - extrakt z koreňa 100 mg 200 mg (x) Maca Peruánska (Lepidium mayenii)– extrakt z koreňa 13,5 mg 27 mg (x) Odporúčané denné dávkovanie: 2x denne 1 kapsula po jedle. Maximálna denná dávka je 2 kapsuly. Upozornenie: Výživový doplnok Aphrodisia „V“ pre ženy nie je určený pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale. Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplotách od 5-25 °C. Výživový doplnok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Zloženie: L-Arginín hydrochlorid, extrakt z listov Damiány (Turnera diffusa), extrakt z koreňa Muira puama (Ptychopetalum olacoides), extrakt z koreňa Macy Peruánskej (Lepidium mayenii), želatína, Protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, stearan horečnatý. Hmotnosť: 38,2 g (+/- 5%) 60 kapsúl,


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.