Ambi Pur Spray Moonlight Vanilla

1×300 ml

Značka: AMBI PUR

Výrobky Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňujú zápachy a zanechávajú ľahkú a sviežu vôňu Táto krémová vanilková vôňa vždy vytvorí atmosféru plnú pohody Výrazné a pretrvávajúce zápachy nielen prekrýva, ale skutočne odstraňuje, a zanecháva ľahkú a sviežu vôňu Úžasné ľahké vône Nehorľavý, 100% prírodný hnací plyn Široký sortiment kvalitných vôní

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
3,49 ušetríte 0,50 €

Pôvodná cena 3,99 €, zľava 13%

Najnižšia cena pred zľavou: 3.59 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Ambi Pur Spray Moonlight Vanilla 1×300 ml

X46969

Hlavný popis produktu

Osviežovač vzduchu Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňuje výrazné, pretrvávajúce zápachy a zanecháva ľahkú a sviežu vôňu. Táto krémová vanilková vôňa vždy vytvorí atmosféru plnú pohody. Jemná zmes hrejivých korení a kvetov, ktorá vám každú noc zaručí sladké sny.

Ovocné vysoké tóny podčiarkujú sviežosť a dotvárajú túto vôňu, ktorá vám ponúka dlhotrvajúci luxusný zážitok. Zatiaľ čo niektoré osviežovače vzduchu zápachy len prekrývajú, výrobky Ambi Pur ich skutočne odstraňujú, aby ste sa vy aj vaši hostia mohli zhlboka nadýchnuť. Zatiaľ čo väčšina ostatných osviežovačov vzduchu obsahuje nebezpečné plyny, výrobky Ambi Pur obsahujú 100% prírodný dusík ako hnací plyn.

Osviežovače vzduchu Ambi Pur sú ako závan čerstvého vzduchu, ktorý odstráni výrazné, pretrvávajúce zápachy a zanechá ľahkú a sviežu vôňu, vďaka ktorej sa každý deň budete cítiť svieži a plní energie. Vyskúšajte celý sortiment výrobkov Ambi Pur s technológiou Odourclear, ako je osviežovač tkanín či osviežovač do auta Ambi Pur. A ak túžite po nepretržitom odstraňovaní zápachu na 90 dní, vyskúšajte elektrické osviežovače vzduchu Ambi Pur 3volution.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.