Ambi Pur Osviežovač Vzduchu V Spreji Spiced Apple 300 ML

1×300ml, Osviežovač Vzduchu

Značka: AMBI PUR

Jedinečný odstraňovač zápachu Ambi Pur Odourclear zápachy nemaskuje, on ich skutočne odstraňuje a zanecháva sviežu vôňu S tónmi škorice a klinčekov Vo vašej domácnosti zanechá nádhernú jemnú a sviežu vôňu Osviežovač vzduchu Ambi Pur v spreji, nehorľavý s prírodnou hnacou látkou a dokonalý pre všetky miestnosti v domácnosti Osviežovače vzduchu Ambi Pur v spreji sú dostupné v širokej škále vysokokvalitných vôní

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
3,79
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ambi Pur Osviežovač Vzduchu V Spreji Spiced Apple 300 ML 1×300ml, Osviežovač Vzduchu

X69016

Hlavný popis produktu

Osviežovač vzduchu Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňuje zápachy a zanecháva ľahkú a sviežu vôňu. Vďaka kombinácii chutného jablka s tónmi škorice a klinčekov bude váš domov voňať ako čerstvo upečený jablkový koláč.

Aerosóly Ambi Pur sú nehorľavé a obsahujú 100 % prírodnú hnaciu látku. Vďaka tomu sú ideálne do ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti. Vyskúšajte celý rad výrobkov Ambi Pur s technológiou Odourclear, akými sú osviežovač tkanín alebo osviežovač vzduchu do auta. Ak túžite po nepretržitom odstraňovaní zápachu až na 90 dní, vyskúšajte taktiež elektrické osviežovače vzduchu Ambi Pur 3volution.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.