Ambi Pur Electric Strojcek Flower & Spring

1×20 ml

Značka: AMBI PUR

Štartovací balíček elektrického osviežovača vzduchu Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňuje výrazné a pretrvávajúce zápachy Zanecháva ľahkú a sviežu vôňu až 80 dní (pri používaní 12 hodín denne na nastavení 2) Difuzér a náplň do elektrického osviežovača vzduchu (20 ml) Vôňa Flowers & Spring naplní váš domov jasnou a osviežujúcou vôňou, ktorá vám pripomenie prvé lúče jarného slnka a pučanie nových kvetov Výrazné a pretrvávajúce zápachy nielen prekrýva, ale skutočne odstraňuje, a zanecháva ľahkú a sviežu vôňu Používajte s náplňami Ambi Pur pre elektrický osviežovač. Každá náplň vydrží až 80 hodín (pri používaní 12 hodín denne na nastavení č. 2) Široký sortiment kvalitných vôní

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
4,99 ušetríte 0,50 €

Pôvodná cena 5,49 €, zľava 9%

Najnižšia cena pred zľavou: 4.99 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Ambi Pur Electric Strojcek Flower & Spring 1×20 ml

X55616

Hlavný popis produktu

Štartovací balíček elektrického osviežovača vzduchu Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňuje výrazné, pretrvávajúce pachy a zanecháva ľahkú a sviežu vôňu až 80 dní (pri používaní 12 hodín denne na nastavení 2).

Vôňa Flowers & Spring naplní váš domov jasnou a osviežujúcou vôňou, ktorá vám pripomenie prvé lúče jarného slnka a pučanie nových kvetov. Vytvorte si atmosféru, po akej túžite, vďaka elektrickým osviežovačom vzduchu Ambi Pur a širokému sortimentu kvalitných vôní, ktoré zápachy skutočne odstraňujú a vám i vašim hosťom umožnia vychutnať si skutočnú vôňu a sviežosť.

Elektrické osviežovače Ambi Pur naplnia váš domov sviežosťou a vôňou, ktorú budete vnímať deň čo deň, týždeň čo týždeň. Používajte výhradne v kombinácii so samostatne predávanými náplňami Ambi Pur. Nastaviteľný difuzér vám umožní vybrať si aj intenzitu vône a vytvoriť tak atmosféru, po akej túžite, až na 80 dní. A ak túžite po okamžitej sviežosti, vyskúšajte celý sortiment výrobkov Ambi Pur s technológiou Odourclear, napr. osviežovač tkanín, osviežovač vzduchu či osviežovač do auta Ambi Pur.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.