Ambi Pur Car Jaguar Wood 2ks DUO

1×2 ks, osviežovač

Značka: AMBI PUR

Výrobky Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňujú zápachy a zanechávajú jemnú sviežu vôňu; Nemaskuje, ale skutočne odstraňuje z auta odolné, pretrvávajúce zápachy, ako sú zápachy z jedla, zvierat, cigariet či odpadkov; Zanecháva jemnú sviežu vôňu; Každý pripínací osviežovač vydrží až 30 dní; Možno ho jednoducho pripnúť na ventilačný otvor auta. Nastaviteľná intenzita vône pre jemnú sviežosť; Diskrétne a štýlové

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe vybraných produktov pre domácnosť nad 25 €, získate Jar Power sprej 3V1, 500 ml, ako darček.
6,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ambi Pur Car Jaguar Wood 2ks DUO 1×2 ks, osviežovač

X001839

Hlavný popis produktu

Osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur s technológiou Odourclear nepretržite odstraňuje z auta odolné, pretrvávajúce zápachy a zanecháva jemnú sviežu vôňu až 30 dní. Objavte sviežosť typickú pre nové auto. Na rozdiel od väčšiny osviežovačov vzduchu do auta, ktoré zápachy väčšinou len prekrývajú vôňou, osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur zápachy skutočne odstraňuje a zanecháva len príjemnú sviežu vôňu. Je to malé diskrétne zariadenie na osviežovanie vzduchu, ktoré sa jednoducho pripína na ventilačný otvor auta.

Vďaka jedinečnej technológii Odourclear odstraňuje i tie najvýraznejšie zápachy, ako sú zápachy z jedla, zvierat, cigariet či odpadkov, a zanecháva auto svieže. Intenzitu vône možno regulovať pomocou otočného kolieska na boku. Osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur sa ľahko používa, nepotrebuje batériu ani napájanie elektrinou a vydrží až 30 dní, aby sa vám a vašim spolujazdcom príjemne dýchalo.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.