Ambi Pur 3vol Strojcek 20ml Moonlight Vanila

1×20 ml

Značka: AMBI PUR

Neustále odstraňuje zápach a strieda 3 vzájomne sa dopĺňajúce vône pre sviežosť, ktorú si nemožno nevšimnúť Trvá až 90 dní (pri používaní 12 hodín denne pri nízkom nastavení) Moonlight Vanilla s 2-násobným efektom: intenzívnejšia vôňa s väčším dosahom Vôňa zachytáva skutočnú arómu napeneného mlieka a bohatej vanilky 3Volution s technológiou Odourclear neustále odstraňuje zápach a zanecháva jemnú sviežu vôňu 3Volution strieda každých 45 minút vône, ktoré sa vzájomne dopĺňajú, takže si sviežosť nemožno nevšimnúť

Na sklade v eshope
5,03 ušetríte 2,16 €

Pôvodná cena 7,19 €, zľava 30%

Najnižšia cena pred zľavou: 6.59 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Ambi Pur 3vol Strojcek 20ml Moonlight Vanila 1×20 ml

X58876

Hlavný popis produktu

Ambi Pur 3Volution Moonlight Vanilla neustále odstraňuje zápach a strieda 3 vzájomne sa dopĺňajúce vône pre sviežosť, ktorú si nemožno nevšimnúť. Trvá až 90 dní (pri používaní 12 hodín denne pri nízkom nastavení). Objavte krásu Moonlight Vanilla teraz s 2-násobným efektom v porovnaní s našou základnou líniou: Intenzívnejšia vôňa s väčším dosahom, vďaka čomu sa ňou naplní celá izba.

Táto krémová vanilková vôňa vždy vytvorí atmosféru plnú pohody. Táto vôňa bola inšpirovaná atmosférou vašich obľúbených kaviarní a zachytáva skutočnú vôňu napeneného mlieka a bohatej vanilky. Keď sa vzduch naplní touto čistou a sviežou vôňou, obklopí vás pocit pokoja. Pri tradičných zásuvkových adaptéroch si na vôňu rýchlo zvykneme a prestaneme si ju všímať. Osviežovač vzduchu Ambi Pur 3Volution obnovuje sviežosť tak, že nepretržite a automaticky strieda 3 vysokokvalitné vône, ktoré sa navzájom dopĺňajú, a to každých 45 minút.

Náhradné náplne Ambi Pur 3Volution sa používajú s elektrickým difúzorom 3Volution, ktorý naplní váš domov sviežosťou a vôňou, ktorú budete vnímať deň čo deň, týždeň čo týždeň. Osviežovač vzduchu 3Volution vám umožní nastavovať intenzitu vône, aby ste si mohli vytvárať atmosféru, ktorú chcete a kedy ju chcete.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.