Ambi Pur 3VOL NN Ocean Mist

1×20 ml

Značka: AMBI PUR

Neustále odstraňuje zápach a strieda 3 vzájomne sa dopĺňajúce vône pre sviežosť, ktorú si nemožno nevšimnúť Trvá až 90 dní (pri používaní 12 hodín denne pri nízkom nastavení) Ocean s 2-násobným efektom: intenzívnejšia vôňa s väčším dosahom Inšpirovaná osviežujúcou morskou hmlou, ktorá vám dodá energiu pri prechádzkach po pláži 3Volution s technológiou Odourclear neustále odstraňuje zápach a zanecháva jemnú sviežu vôňu 3Volution strieda každých 45 minút vône, ktoré sa vzájomne dopĺňajú, takže si sviežosť nemožno nevšimnúť

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe vybraných produktov pre domácnosť nad 25 €, získate Jar Power sprej 3V1, 500 ml, ako darček.
5,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ambi Pur 3VOL NN Ocean Mist 1×20 ml

X46955

Hlavný popis produktu

Ambi Pur 3Volution Ocean neustále odstraňuje zápach a strieda 3 vzájomne sa dopĺňajúce vône pre sviežosť, ktorú si nemožno nevšimnúť. Trvá až 90 dní (pri používaní 12 hodín denne pri nízkom nastavení). Objavte krásu Ocean teraz s 2-násobným efektom v porovnaní s našou základnou líniou: Intenzívnejšia vôňa s väčším dosahom, vďaka čomu sa ňou naplní celá izba.

Vôňa Ocean Mist je inšpirovaná osviežujúcou morskou hmlou, ktorá vám dodá energiu pri ranných prechádzkach po slnkom zaliatej pláži. Keď sa vzduch naplní touto čistou a sviežou vôňou, obklopí vás pocit pokoja. Pri tradičných zásuvkových adaptéroch si na vôňu rýchlo zvykneme a prestaneme si ju všímať. Osviežovač vzduchu Ambi Pur 3Volution obnovuje sviežosť tak, že nepretržite a automaticky strieda 3 vysokokvalitné vône, ktoré sa navzájom dopĺňajú, a to každých 45 minút.

Náhradné náplne Ambi Pur 3Volution sa používajú s elektrickým difúzorom 3Volution, ktorý naplní váš domov sviežosťou a vôňou, ktorú budete vnímať deň čo deň, týždeň čo týždeň. Osviežovač vzduchu 3Volution vám umožní nastavovať intenzitu vône, aby ste si mohli vytvárať atmosféru, ktorú chcete a kedy ju chcete.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.