Alkoholový extrakt z nimbových listov

1×30 ml, alkoholový extrakt

Značka: THERA NEEM
Na sklade
21,29
Doprava zadarmo nad 29,90 €
21 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44557

Alkoholový extrakt z nimbových listov má čistiace, hojivé, protizápalové a antibakteriálne účinky. Je vhodný na odstránenie plesní, paradentózy, rôznych kožných ochorení, ako ekzém, lupienka, akné a ďalšie. Zlepšuje hojenie rán a znižuje zjazvenie. Výrazne pomáha pri odstránení oparu a rýchlo hojí vredy spôsobené herpes vírusom.
• obsahuje špeciálne zložky, ako nimbin, nimbidin, nimbidol, gedunin, sodium nimbinate, quercetin, salannin a azadirachtin, ktoré majú jedinečné účinky na pokožku
• nimbové listy obsahujú okolo 20 % vlákna, 50 % uhľohydrátov, 15 % proteínov, 5 % tukov, 8 % popola, 2 % vápnika a tiež esenciálne aminokyseliny ako alanín, aspargin, ASPARTIC, cystín, kyselina glutámová, izoleucín, fenylalin, prolín, treonín, tryptofán, taurín a valín.

Nimbové listy sú z ekologicky pestovanej nimby, takže v BIO kvalite. Po zbere sú listy umyté čistou vodou a sušené v neprašnom prostredí. Z rozomletých a usušených listov sa získa jemný prášok, čo je vhodná konzistencia, aby sa vylúhovali všetky účinné zložky do alkoholického roztoku.
Thera Neem výrobky nie sú testované na zvieratách.

Obsah: 30 ml
Krajina pôvodu: USA

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.