Advance-VD Cat Avet Cat Sterilized Urinary Low Calorie 1,25kg

1×1,25 kg

Značka: ADVANCE-VD

Kompletné diétne krmivo pre kastrované dospelé mačky so sklonmi k nezdravému priberaniu. Má zmiernenú energiu a je bohaté na vlákninu, ktorá u kastrovaných mačiek pomáha regulovať hmotnosť. Odporúča sa aj pre prevenciu opätovného výskytu struvitových kameňov v moči.

Varianty podľa hmotnosti
U dodávateľa, doručenie do 7 dní
30,99
Doprava zadarmo

O produkte: Advance-VD Cat Avet Cat Sterilized Urinary Low Calorie 1,25kg 1×1,25 kg

X81940

Hlavný popis produktu

ADVANCE-VETERINARY diets Cat Aveto Cat Sterilized Urinary Low Calorie. Kompletný diétny produkt pre kastrované dospelé mačky pre udržanie optimálnej váhy. Vďaka tomu, že má regulovanú energiu a je bohaté na vlákninu pomáha u mačiek po kastrácii kontrolovať ich telesnú hmotnosť. Navyše svojim zložením pôsobí preventívne proti opätovnému výskytu struvitových kameňov v mačacej moči. Diétne krmivo pre kastrované mačky určené pre reguláciu hmotnosti. Nižší obsah magnézia a pH moču a vyšší obsah sodíka a draslíka na zníženie presýtenia struvitu a oxalátu v moči. Glukozamín a chondroitín pomáha chrániť integritu epitelu moču. Kompletné a vyvážené. Vhodné pre každodenné kŕmenie.

Dôležité upozornenie Prehlasujem, že moje zviera bolo vyšetrené veterinárom, ktorý mi odporučil pre jeho diagnózu Veterinárne krmivo Počas doby, kedy moje zviera bude kŕmené diétnou stravou budem pravidelne navštevovať veterinára - minimálne každých 6 mesiacov Ak sa stav môjho zvieraťa zmení, okamžite vyhľadám veterinára Vložením vybraného produktu do nákupného košíka potvrdzujem, že som vyššie uvedené pokyny čítal a vzal na vedomie

Zloženie : Kuracie mäso, kukuričný proteín, dehydrované hydinové proteíny, kukuričná múčka, rastlinná vláknina, kukurica, pšenica, dehydrované bravčové proteíny, hydrolyzované živočíšne proteíny, živočíšny tuk (stabilizovaný zmesnými tokoferolmi prírodného pôvodu), pšeničný proteín, soľ, chlorid draselný, Rybí tuk, citrát draselný, glukozaminchondroitín sulfát.

Analytické zložky : hrubý proteín 35%, hrubý tuk 14%, vláknina 1,5%, popol 6,5%, vápnik 0,7%, fosfor 0,7%, sodík 0,7%, draslík 0,9% , horčík 0,07%, chlorid 1,7%, síra 0,4%. Aditíva : vitamín A 27000 UI, vitamín D3 1800 UI, vitamín E 660 mg, metionín 4 000 mg, monohydrát síranu železnatého 260 mg (Fe: 86 mg), jodid draselný 1,9 mg (I: 1,4 mg), síran meďnatý pentahydrát 33 mg (Cu: 8,8 mg), monohydrát síranu mangánatého 123 mg (Mn: 40 mg), monohydrát síranu zinočnatého 407 mg (Zn: 148 mg), sodík 0,2 mg (Se: 0,1 mg), s prírodnými antioxidantmi.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.