Yaomedica 114 Rozhýbanie Stredu 50ml

1×50 ml

Značka: YAOMEDICA

Bylinná tinktúra vychádzajúca z tradičných čínskych receptúr.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

17,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: Yaomedica 114 Rozhýbanie Stredu 50ml 1×50 ml

X58094

Hlavný popis produktu

Je to zmes, v ktorej sa k základnej dvojici na rozprúdenie Xue (krvi) v celom tele ("hore i dole, na povrchu i vnútri") - semienku slivky a kvetu svetlíka - pridávajú ďalšie byliny rastúce "pod bránicou", v oblasti vnútorných orgánov, a to jednak na cirkuláciu Xue (krvi) a Qi, jednak na ochladzovanie tepla, ktoré vzniká zo stagnácie.

Dávkovanie: Pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierny zákal je normálny. Denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeľte na dve časti - ráno a večer. To znamená, že ak vážite napríklad 70 kg, užívajte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom vám tinktúra vydrží asi 15 dní. Po konzultácii s odborníkom môžete podať až trojnásobnú dávku. Tinktúru užívajte nalačno. Minimálny interval je 30 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle. Tinktúru môžete zaliať trochou horúcej vody, aby sa alkohol odparil. Tento postup je vhodný pre deti alebo vodičov. Na jeden mesiac zvyčajne potrebujete 2-3 balenia (v závislosti od dennej dávky - pozri vyššie)

Obsah balenia: 50 ml = 1100 kvapiek

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určená na vyváženú stravu alebo vyváženú výživu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne prídavné látky. Akýkoľvek zákal alebo zrážanie nie je problém.

Zloženie: voda, alkohol Tao Ren - slivoň, semeno - Sem. persicae - 5,7g Hong Hua - světlice barvířská, květ - Flo. carthami tinctorii - 4,3g Chuan Xiong - koperníček Wallichův, oddenek - Rhiz. ligustici - 2,8g Dang Gui - děhel čínský, kořen - Rad. angelicae sinensis - 4,3g Chi Shao - pivoňka bělokvětá, kořen - Rad. paeoniae rubra - 2,8g Mu Dan Pi - pivoňka polokřovitá, kůra kořene - Cort. moutan radicis - 2,8g Zhi Ke - bigarádie, plod - Fruc. aurantii - 2,3g Wu Yao - Rad. linderae - 2,8g Xiang Fu - šáchor hlíznatý, oddenek - Rhiz. cyperi - 2,8g Hu Sui Ben - koriandr setý, nať - Her. coriandri sativi - 1,4g Gan Cao - lékořice, kořen - Rad. glycyrrhizae - 1,4g


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.