Yaomedica 102 Strieborný Dych 50ml

1×50 ml

Značka: YAOMEDICA

Bylinná tinktúra vychádzajúca z tradičných čínskych receptúr.

11,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yaomedica 102 Strieborný Dych 50ml 1×50 ml

X58082

Hlavný popis produktu

Tinktúra stimuluje Wei Qi (obrannú energiu) a vytláča Du (toxín) a Han Xie (chladový patogén), ktoré už prešli cez vonkajšie vrstvy. Je obzvlášť užitočná, ak sa Han Xie dostane do oblasti Fei (pľúca), kde sa zvyčajne mení na Re (teplo).

Dávkovanie: Pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierny zákal je normálny. Denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeľte na dve časti - ráno a večer. To znamená, že ak vážite napríklad 70 kg, užívajte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom vám tinktúra vydrží asi 15 dní. Po konzultácii s odborníkom môžete podať až trojnásobnú dávku. Tinktúru užívajte nalačno. Minimálny interval je 30 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle. Tinktúru môžete zaliať trochou horúcej vody, aby sa alkohol odparil. Tento postup je vhodný pre deti alebo vodičov. Na jeden mesiac zvyčajne potrebujete 2-3 balenia (v závislosti od dennej dávky - pozri vyššie)

Obsah balenia: 50 ml = 1100 kvapiek

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určená na vyváženú stravu alebo vyváženú výživu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne prídavné látky. Akýkoľvek zákal alebo zrážanie nie je problém.

Zloženie: voda, alkohol Jin Yin Hua - zimolez japonský, kvet - Flos lonicerae - 12,8g Huang Qin - šišak bajkalský, koreň - Rad. scutellariae - 12,8g Lian Qiao - zlatovka previsnutá, plod- Fruc. forsythiae - 12,8g


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.