Xiaomi Mi Smart elektrický ohrievač S

1×1 ks, inteligentný elektrický ohrievač

Značka: XIAOMI

Postará sa o rýchle vyhriatie miestnosti Presný digitálny termostat ponúka možnosť výberu z celkom 6 prednastavených teplôt Prostredníctvom aplikácie Mi Home alebo hlasového asistenta možno ovládať kúrenie aj mimo domova

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
107,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Xiaomi Mi Smart elektrický ohrievač S 1×1 ks, inteligentný elektrický ohrievač

X010539

Hlavný popis produktu

Xiaomi Mi Smart Space Heater S je konvektor, ktorý vytvorí príjemný pocit tepla, kedykoľvek to budete potrebovať. Jeho výkon 2 200 W sa postará o rýchle vyhriatie miestnosti a vďaka presnému digitálnemu termostatu ponúka možnosť výberu z celkom 6 prednastavených teplôt. Môžete si zvoliť kúrenie na 18, 20, 22, 24, 26 alebo 28 °C. Pomocou diaľkového ovládania nemusíte na kúrenie ani vstávať a prostredníctvom aplikácie Mi Home alebo hlasového asistenta už nemusíte byť dokonca ani doma. Vďaka nej sa zahrejete ihneď po príchode domov, pretože umožňuje plné ovládanie odkiaľkoľvek a stačí na to iba dátové pripojenie na telefóne. Xiaomi Mi Smart Space Heater S má k dispozícii aj funkciu časovača pre nastavenie na 1, 3, 5 alebo 12 hodín.
Bezpečnostné prvky aj praktické využitie konvektora Xiaomi Smart Space Heater S
Konvektor Xiaomi Mi Smart Space Heater S má v sebe zabudované aj bezpečnostné prvky, ako je vypnutie pri prehriatí či pri páde. Je tiež odolný proti striekajúcej vode so stupňom ochrany IPX4, takže je možné ho bez obáv umiestniť aj do kúpeľne. Kúrenie v bielom minimalistickom dizajne sa hodí do každého interiéru a nezaberie ani príliš veľa miesta. V hornej časti je umiestnený aj držiak na jednoduché prenášanie ohrievača. Navyše sa dá sklopiť, takže je na ňom možné usušiť uterák či nejaký odev.
Výkon: 2 200 W
Hmotnosť: 5,7 kg
Rozmery: 78 × 21,6 × 52,6 cm

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.