Výmenné čepele 4ks pre Philips OneBlade QP240/50

1×4 ks, výmenné čepele

Značka: PHILIPS

Náhradná čepeľ pre Philips OneBlade, 4ks v balení. Odporúčaná výmena každé 4 mesiace.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

44,89
Doprava zadarmo

O produkte: Výmenné čepele 4ks pre Philips OneBlade QP240/50 1×4 ks, výmenné čepele

X52121

Vymeniteľné čepele k revolučnému zastrihávaču Philips OneBlade, ktorý dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžkyvytvárať presné línie a tvary. Zabudnite na používanie niekoľkých nástrojov pre zastrihávanie, úpravu a holenie fúzov, OneBlade zvládne všetko. Balenie obsahuje 4 náhradné čepele.

Výmenné čepele 4 ks pre Philips OneBlade QP240/50

  • 4 náhradné čepele OneBlade
  • technológia Philips OneBlade
  • obojstranná čepeľ
  • holí bez podráždenia a porezania pokožky

Philips OneBlade je vybavený novou revolučnou technológiou pre styling tváre a starostlivosť o vzhľad. Dokáže zastrihávať, tvarovať a holiť fúzy všetkých dĺžok. Vďaka systému dvojitej ochrany - kĺzavému poťahu v kombinácii so zaoblenými špičkami - je holenie ľahšie a pohodlnejšie. Technológia holenia predstavuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200-krát za sekundu), ktoré je účinné aj pre dlhé fúzy.

OneBlade kopíruje kontúry vašej tváre a umožňuje jednoducho a pohodlne zastrihávať a holiť všetky časti tváre. Na úpravu okrajov použite obojstrannú čepeľ a vytvorte bezchybné línie pohybom čepele ktorýmkoľvek smerom.

OneBlade neholí vrchnú vrstvu pokožky ako tradičné žiletky – a preto ju nedráždi. Prechádzajte proti smeru rastu strniska a pohodlne si ohoľte fúzy akejkoľvek dĺžky. Pri holení môžete, ale nemusíte použiť penu – je to len na vás.

Čepele sú navrhnuté pre dlhodobý výkon. Na dosiahnutie optimálneho výkonu je potrebné každú čepeľ meniť len raz za 4 mesiace pri pravidelnom používaní 2-krát za týždeň. Na to, že čepeľ je opotrebená, vás upozorní ikona vysunutia, ktorá sa na čepeli postupne zobrazí. Výmena je jednoduchá a praktická, novú čepeľ stačí nacvaknúť a OneBlade je pripravený na použitie.

Kompatibilita

Náhradné čepele sú vhodné pre všetky modely zastrihávačov Philips OneBlade a Philips OneBlade Pro.

Príslušenstvo

    Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.