Vreckový vysávač Camry CR 7037

Značka: CAMRY

Tichý vysávač CAMRY CR7037 je profesionálne zariadenie s vysokou triedou účinnosti čistenia, ideálne pre rýchle a pohodlné vysávanie

119,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Vreckový vysávač Camry CR 7037

20e0fb81-816b-4a6f-9379-b4f149babc17

Hlavný popis produktu

Tichý vysávač CAMRY CR7037 je profesionálne zariadenie s vysokou triedou účinnosti čistenia, ideálne pre rýchle a pohodlné vysávanie. Kvalitný kompaktný a veľmi tichý vysávač (iba 68 dB) bude super pomocníkom v každej domácnosti. Prevádzkový dosah až 7 metrov vám umožní vysávať celý byt alebo kanceláriu bez toho, aby ste museli hľadať zásuvky. Gumové kolieska nielen uľahčujú pohyb zariadenia medzi čistenými miestnosťami, ale chránia aj podlahu pred poškriabaním. Antialergický filter Hepa 12 z neho robí vysávač dokonalý pre rodiny s malými deťmi. Vysávač tiež obsahuje 4 vrecká z mikrovlákna, ktoré zachytávajú viac ako 95% prachových častíc, čo znamená vyššiu účinnosť ako bežné papierové vrecká.
Vysávač je jedným z najčastejšie používaných zariadení na čistenie bytov a kancelárií. Preto je dôležité zvoliť model, ktorý bude vyhovovať potrebám celej rodiny. Tichý vysávač CAMRY CR 7037 je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí ocenia ekologické riešenia a takmer nehlučnú prevádzku zariadení. Aplikované riešenia z neho robia ideálne zariadenie pre alergikov a rodiny s malými deťmi. Odolné puzdro a kvalitné prvky vás zaručia prácu tohto výrobku na dlhú dobu!

Charakteristika a technické údaje:
Super tichý: 68 dB
Pogumované kolieska chránia podlahy pred poškriabaním
Antialergický filter Hepa 12
Pracovný dosah: 7m
Veľkoobjemové vrecko na prach: 3l
Elektronický indikátor plného vrecka
Trieda energetickej účinnosti: A
Trieda opätovnej emisie prachu: A
Trieda účinnosti čistenia kobercov: A
Trieda čistenia tvrdých podláh: A
Kovová rúra, dlhá 94 cm
Sada obsahuje 4 vrecká z mikrovlákna
Kefy: univerzálna turbo kefa, kefa na čalúnenie, kefa na vysávanie podláh a kobercov, štrbinová dýza
Nominálny výkon: 800 W
Maximálny výkon: 2300 W

Najväčšou výhodou vysávača CAMRY CR7037 je jeho tichá prevádzka. Vysávač má maximálnu hlučnosť 68 dB s výkonom zariadenia 2300 W. Vďaka tomu môžete vysávať kedykoľvek počas dňa alebo aj v noci, aj keď ostatní členovia domácnosti spia. Veľká kapacita vrecka na prach - až 3 litre - umožňuje čistenie bez toho, aby bolo potrebné vrecko často vymieňať. A keď príde čas, elektronický indikátor vám to pripomenie. To všetko robí vysávanie omnoho príjemnejším, pohodlnejším a vyžaduje menej času!
Veľkou výhodou je antialergický filter Hepa 12 použitý vo vysávači, vďaka čomu je čistenie bezpečné pre alergikov a malé deti. Vzduch neobsahuje alergény, roztoče a prach, ktorý môže spôsobiť alergie. Skutočnosť, že je vysávač vhodný na čistenie rôznych povrchov od kobercov po tvrdé povrchy, je tiež výhodou. V sade dostanete štyri rôzne nadstavce: univerzálnu turbo kefu, kefu na čalúnenie, kefu na vysávanie podláh a kobercov a štrbinovú dýzu, ktorá vám pomôže vysávať ťažko prístupné miesta (operadlá, sedadlá, police, atď.). Malá veľkosť zariadenia a flexibilná hadica navyše zvyšujú pohodlie pri používaní vysávača v byte alebo kancelárii.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.