Voltaren Rapid 25 mg mäkké kapsuly

1x10 cps, rýchla uľava od bolesti s protizápalovým účinkom

Značka: VOLTAREN

Voltaren Actigo Extra 25 mg mäkké kapsuly pre rýchlu uľavu od bolesti chrbta, poúrazových bolestiach svalov a kĺbov s protizápalovým účinkom.

Varianty podľa počtu kapsúl

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

4,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Voltaren Rapid 25 mg mäkké kapsuly 1x10 cps, rýchla uľava od bolesti s protizápalovým účinkom

23848 ADC

Voltaren Rapid


Voltaren Rapid 25 mg sú ľahko prehĺtateľné želatínové mäkké kapsuly s protizápalovým účinkom pre rýchlu úľavu od bolesti chrbta, bolesti svalov a kĺbov. Obsahujú účinnú látku diklofenak v rozpustenej forme, čo umožňuje rýchlu a účinnú úľavu od miernej až stredne silnej bolesti.

¹ Pri ľahkej až stredne silnej bolesti.

obrazok

Voltaren Rapid 25 mg obsahuje diklofenak, ktorý patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidné protizápalové liečivá (NSAID). Voltaren Rapid 25 mg je liek na úľavu bolesti, ktorý tiež zmierňuje prejavy zápalu (opuch)znižuje horúčku.

 

Voltaren Rapid 25 mg je v ponuke bez lekárskeho predpisu v baleniach po 10 a 20 kapsulách.

obrazok

Ako pôsobí Voltaren Rapid?


Voltaren Rapid 25 mg mäkké kapsuly zmierňujú príznaky zápalu, bolesti a opuchov tým, že blokujú syntézu molekúl (prostaglandínov) zodpovedných za zápal, bolesť a horúčku. Neovplyvňujú príčinu zápalu a horúčky.


Aké výhody ponúka Voltaren Rapid?Ako používať Voltaren Rapid?


Vždy užívajte Voltaren 25 mg presne podľa pokynov uvedených v príbalové informácii. Ak si nie niečím istý(á), poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Je dôležité užívať liek Voltaren Rapid 25 mg v najnižších dávkach potrebných na zmiernenie bolesti a neužívať ho dlhšie, než je nutné.

Dospelí a dospievajúci od 14 rokov
Ako úvodnú dávku, užite dávku 1 kapsuly pri výskyte príznakov. V prípade potreby pokračujte s užívaním 1 kapsuly po 4-6 hodinách. Neužívajte viac ako 3 kapsuly denne.

Mäkkú kapsulu prehltnite celú a zapite ju pohárom vody.
Aby bol účinok čo najväčší, užívajte kapsule pred jedlom.

Neužívajte Voltaren Rapid 25 mg dlhšie ako 5 dní bez súhlasu lekára pri bolesti a v prípade horúčky dlhšie ako 3 dni. Ak príznaky ochorenia pretrvávajú alebo sa zhoršujú, poraďte so svojím lekárom, aby ste sa uistili, že príznaky nie sú spôsobené vážnym ochorením.


Kedy používať Voltaren Rapid?


Voltaren Rapid 25 mg prináša úľavu od:

  • bolesti svalov, bolesti kĺbov, bolesti chrbta, bolesti hlavy, bolesti zubov, menštruačných bolestí;
  • príznakov prechladnutia a chrípky (vrátane bolesti a škriabania v hrdle a iných sprievodných bolestí) a znižuje horúčku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.