Vinotéka Adler AD 8083

Značka: ADLER

Vinotéka Adler AD8083 je zariadenie, ktoré ponúka vynikajúce riešenia chladenia nápojov v elegantnej podobe

239,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Vinotéka Adler AD 8083

e166b34d-6924-4af6-836d-45b3da4f9013

Hlavný popis produktu

Vinotéka Adler AD8083 je zariadenie, ktoré ponúka vynikajúce riešenia chladenia nápojov v elegantnej podobe. S priestrannou 33-litrovou chladiacou komorou a profilovanými policami sa do nej zmestí až 12 fliaš, čo vám umožní uložiť rozmanitú škálu nápojov. Kapacita až 33 litrov vám umožní uložiť fľaše na pohodlne profilované police. Fľaše (dve na každej úrovni) do seba nenarazia a víno môže pokojne dozrieť a vychladnúť.

Jednou z kľúčových výhod tejto vinotéky je jej nízka energetická náročnosť, ktorá umožňuje využívať zariadenie hospodárne bez straty účinnosti. Vďaka termoelektrickému chladiacemu prvku funguje ticho a zaisťuje diskrétne a nenápadné používanie. Elegantný ovládací panel vybavený dotykovými tlačidlami zaisťuje jednoduché a intuitívne ovládanie. Regulácia teploty od 12 do 18 stupňov Celzia umožňuje prispôsobiť podmienky skladovania špecifickému charakteru nápojov. Vnútorné osvetlenie vinotéky navyše zaisťuje komfort používania a izolované bezpečnostné sklo s UV filtrami chráni uskladnené nápoje pred škodlivými účinkami žiarenia. Vhodné chladenie založené na Peltierovej technológii zaručuje udržanie optimálnej teploty vo vnútri zariadenia. Je tu použitý termoelektrický článok, ktorý eliminuje pretrvávajúce bzučanie a hlasný chod zariadenia.

Vinotéka Adler AD8083 je nielen funkčná, ale aj elegantná a má moderný dizajn, ktorý dokonale zapadne do každého interiéru. Zariadenie dobre poslúži ako prvok kuchynského vybavenia v hoteloch, hosteloch, reštauráciách a baroch. Hoci využitie pre ňu nájdeme aj doma!

Charakteristika a technické údaje:
Objem chladiacej komory 33 l
Profilované police na 12 fliaš 0,75 l
Nízka spotreba energie
Energetická trieda G
Tichá (termoelektrický chladiaci prvok)
Elegantný ovládací panel s dotykovými tlačidlami
Regulácia teploty 12-18°C
Vnútorné osvetlenie, ktoré sa dá vypnúť
Vonkajšie rozmery: Š:260xH:510xV:610 mm
Vnútorné rozmery: Š:195xH:330xV:540 mm
Výkon: 50 W
Spotreba energie: 132kWh/rok.
Hlučnosť 26 dB: trieda A
Strana pántu: Pravá
Materiál: lakovaný kov, tónované sklo
Izolačné bezpečnostné sklo s UV filtrami
Počet teplotných zón: 1
Chladenie: Peltierov článok
Klimatická trieda: SN N
Teplota okolia: 16 až 38°C
Automatické odmrazovanie: Nie
Ventilátor: aktívny
Počet dverí: 1
Vypínač: áno
Možnosť výmeny bočnej strany pántov dverí: NIE
Digitálny displej: Áno
Typ dverí: Krídlové dvere, sklenené
Nastaviteľné nožičky: Nie
Pohľadové osvetlenie: LED
Uzamykateľné: NIE
Termostat: Áno
Poličky: 5
Materiál police: kov
Farba puzdra: čierna
Materiál puzdra: kov
Farba kábla: čierna
Dĺžka kábla: 190 cm
Hmotnosť: 12,02 kg

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.