Vežový ventilátor Bimar VC 95

Značka: BIMAR

Vežový ventilátor Bimar VC95 je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti

79,99

O produkte: Vežový ventilátor Bimar VC 95

a9367449-1bd9-49f1-876b-d05107822fd3

Hlavný popis produktu

Vežový ventilátor Bimar VC95 je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti. Funkcia oscilácie umožňuje otáčanie veže vodorovne. Tri rýchlosti prúdenia vzduchu, 3 nastavenia režimu, displej, diaľkové ovládanie a časovač sú hlavnými výhodami produktu. Možnosť výberu z troch rýchlostí prúdenia vzduchu. Rozsah časovača 1-7,5 hodín. V stĺpiku je pohodlné madlo na prenášanie a odkladací priestor na ovládač.

Charakteristika a technické údaje:
Elektronické ovládanie + diaľkové ovládanie
3 nastavenia rýchlosti (min/stred/max)
3 režimy (normálny/spánkový/prirodzený)
Časovač 7,5h
Svetelný displej zobrazuje všetky zvolené funkcie
Horizontálna oscilácia
Plastové telo so zadnou rukoväťou
Odkladací priestor na diaľkové ovládanie
Základňa s navíjaním kábla
Napájanie 220-240 V, 50 Hz
Výkon: 60 W
Prietok vzduchu: 6,19 m3/min
Hlučnosť: max. 51,8 dB
Hmotnosť: 4,1 kg
Rozmery: 24,3 x 86 x 24,3 cm

Kompaktné a šikovné vežové ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.