VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť, 40 dňová kúra

1×80 cps, doplnok výživy

Značka: VENIRA

Silnejšie ako kedykoľvek predtým! Váš najobľúbenejší produkt z našej ponuky - VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť - obsahuje novo 20 účinných látok z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty.

38,89
Doprava zadarmo

O produkte: VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť, 40 dňová kúra 1×80 cps, doplnok výživy

X015010

Hlavný popis produktu

Úspech našich čisto prírodných kapsúl stojí na mnohoročnom vývoji a kvalite jednotlivých zložiek. V roku 2017, kedy sme kapsule pre vlasy, nechty a pleť prvýkrát uviedli na trh, obsahovala každá denná dávka 18 synergicky pôsobiacich látok. Aj napriek tomuto neuveriteľnému číslu a úžasným premenám našich zákazníkov sme pokračovali vo vylepšení súčasnej receptúry a vďaka tomu vám môžeme predstaviť dokonale vyváženú kombináciu 20 účinných látok, ktorá nemá na súčasnom trhu obdobu!

PRE KOHO JE TENTO PRÉMIOVÝ DOPLNOK STRAVY VHODNÝ?
Tento doplnok stravy odporúčame každému, kto chce sústavne pracovať na zlepšení kvality a vzhľadu svojich vlasov, nechtov a pokožky a zároveň každému, kto hľadá účinné riešenie pre svoje lámavé nechty, slabé a vypadávajúce vlasy a drobné nedokonalosti pleti.
VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť sú vhodné pre ženy aj mužov – avšak pre tých sme na základe tohto bestselleru vyvinuli špeciálny VENIRA hair & beard booster pre mužov obsahujúci zložky, ktoré majú vplyv na hormonálnu aktivitu v mužskom tele.
Vzhľadom na to, že kapsule sú prírodné a zdravotne nezávadné, môžu ich užívať aj ženy v období tehotenstva a dojčenia, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

AKÉ PROBLÉMY RIEŠA?
Po VENIRA PREMIUM kapsuliach pre vlasy, nechty a pleť siahnite v prípade, že máte:
- slabé nechty so sklonmi k lámaniu a štiepeniu
- jemné, lámavé alebo rednúce vlasy
- pomaly rastúce vlasy
- ochabnutú pleť bez života
- drobné nedokonalosti na pleti

ČO JE NOVÉ?
Vylepšenie pôvodnej receptúry pozostávajúcej z 18 účinných látok sme vám už raz priniesli, keď sme zloženie doplnili o serenú plazivú. Nemožné sa ale stalo skutočnosťou, a tak vám po ďalšom viac ako ročnom vývoji predstavujeme doposiaľ najnadupanejšiu verziu kapsúl, kedy každá z nich obsahuje neuveriteľných 20 účinných látok!

Doterajších 19 účinných zložiek sme tentokrát doplnili o látku budúcnosti – Astaxantín. Tento prírodný karotenoid patrí k najväčším objavom 21. storočia, pretože ide o jeden z najsilnejších antioxidantov vôbec. Obrovskej popularite sa teší najmä v zahraničí. Napríklad v USA je považovaný za prelomovú látku v oblasti osobnej starostlivosti. Do svojej rutiny ho zaradili celebrity ako Madonna, Gwyneth Paltrow alebo Heidi Klum. Práve v týchto spoločenských kruhoch získal označenie látka budúcnosti.

Pri pravidelnom užívaní sa dočkáte celkového zlepšenia kvality vlasov, nechtov a pleti. Zmeny budú viditeľné na pohľad aj na dotyk. Môžete očakávať zreteľné spevnenie nechtov a vlasov, urýchlenie rastu vlasov aj nechtov, viditeľné zvýšenie pružnosti a pevnosti pokožky.

DÁVKOVANIE A UŽÍVANIE:
Užívajte 2 kapsule denne, a to ideálne jednu ráno a jednu večer. Každú kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutín.

UPOZORNENIE A SKLADOVANIE:
Výrobok by nemali konzumovať osoby so zápalom, či poškodením obličiek (z dôvodu obsahu kremíka). Výrobok môžu užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy iba po konzultácii s lekárom. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu a mimo slnečného žiarenia pri teplote 25 °C. Chráňte pred malými deťmi.

OBSAH BALENIA:
80 kapsúl

DĹŽKA KÚRY:
40 dní

ZLOŽENIE:
Praslička roľná (Equisetum arvense), L-metionín, L-cysteín báza, Žihľava dvojdomá (Urtica dioica), MSM (methylsulfonylmetán), Hydrolyzovaný kolagén, Vitamín C (kyselina L-askorbová), Saw palmetto (Serenoa kvasnice, L-tyrozín, Hyaluronát sodný, Kyselina pantoténová (D-pantothenát vápenatý), Zinok (citrát zinočnatý), Astaxantín, Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), Vitamín A (retinyl acetát), Kyselina Meď (glukonát meďnatý), Selén (Seleničitan sodný).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.