VENIRA Gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť jahoda

1×60 ks, doplnok výživy

Značka: VENIRA

ABSOLÚTNY HIT A JEDEN Z NAŠICH BESTSELLEROV! Dodajte svojim vlasom, nechtom a pokožke silu a výživu bez toho, aby ste museli denne polykať tabletky. Spojte príjemné s užitočným a spoľahnite sa na naše sladké gumové medvedíky.

20,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VENIRA Gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť jahoda 1×60 ks, doplnok výživy

X015011

Hlavný popis produktu

Každý gumový medvedík nielenže obsahuje vyvážený komplex 14 účinných látok, ale vďaka lahodnej jahodovej príchuti si ho budete môcť vychutnávať každý deň. Navyše neobsahujú lepok ani laktózu!

PRE KOHO JE TENTO DOPLNOK STRAVY VHODNÝ?
Tento výživový doplnok odporúčame všetkým, ktorí chcú dôsledne pracovať na zlepšení kvality a vzhľadu svojich vlasov, nechtov a pokožky, a všetkým, ktorí hľadajú účinné riešenie na lámavé nechty, slabé a padajúce vlasy a drobné nedokonalosti pokožky.
Gumené medvedíky VENIRA na vlasy, nechty a pokožku sú vhodné pre ženy, mužov a deti od 6 rokov. Môžu ich používať aj ženy počas tehotenstva a dojčenia - v tomto prípade však odporúčame, aby ste sa o ich vhodnosti najprv poradili so svojím lekárom. Každý z nás je totiž úplne individuálny a každému vyhovuje niečo iné.

AKÉ PROBLÉMY RIEŠA GUMOVÉ MEDVEDÍKY?
Siahnite po našich gumových medvedíkoch na vlasy, nechty a pokožku, ak máte:
- slabé nechty náchylné na lámanie a rozstrapkanie
- jemné, krehké alebo rednúce vlasy
- pomaly rastúce vlasy
- ochabnutá pokožka bez života
- drobné nedokonalosti pleti

AKÝ BUDE VÝSLEDNÝ ÚČINOK PRI PRAVIDELNOM POUŽÍVÁNÍ?
Pri pravidelnom používaní gumových medvedíkov sa celkovo zlepší kvalita vašich vlasov, nechtov a pokožky. Zmeny budú viditeľné na pohľad aj na dotyk. Môžete očakávať výrazné posilnenie nechtov a vlasov, zrýchlenie rastu vlasov a nechtov a viditeľné zvýšenie pružnosti a pevnosti pokožky.

DÁVKOVANIE A UŽÍVANIE:
užívajte 2 medvedíkov kedykoľvek počas dňa

UPOZORNENIE A SKLADOVANIE:
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Chráňte pred slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

OBSAH BALENIA:
60 medvedíkov

DĹŽKA KÚRY:
30 dní

PRÍCHUŤ:
Jahoda

ZLOŽENIE:
Glukózový sirup, sacharóza, glukóza, pektín, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), citrónan sodný (regulátor kyslosti), prírodná jahodová aróma, rastlinný olej (obsahuje karnaubský vosk - leštiaca látka), koncentrát štávy z alovej mrkvy.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.