TrueLife AquaFloss Lite

1×1 ks, elektrická ústna sprcha

Značka: TRUELIFE

Elektrická ústna sprcha, 3 režimy, časovač, funkcia Pamäť, 2 trysky, 360° otočná hlavica, výdrž batérie 14 dní, nádržka 200 ml, USB kábel, kompaktný dizajn, farba: biela/zelená

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

39,89
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife AquaFloss Lite 1×1 ks, elektrická ústna sprcha

X57596

Truelife AquaFloss Lite – Ústna sprcha na čistenie medzizubných priestorov

Vedeli ste, že 95 % zubných kazov vzniká v medzizubných priestoroch? Ich pravidelným čistením je možné predísť nielen zubnému kazu, ale aj zápalu ďasien alebo paradentóze. Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Lite slúži ku každodennému efektívnemu čisteniu medzizubných priestorov. Technológia StreamTrue® pri správnom použití sprchy zaistí odstránenie až 99 % zubného povlaku a vyčistí vaše zuby tak, ako to samotná kefka nikdy nedokáže. Vďaka kompaktnému dizajnu a výdrži batérie ju môžete mať neustále so sebou. Jej používanie je jednoduché a vyžaduje minimum nácviku. Sprcha ponúka 3 režimy čistenia s rôznymi intenzitami tlaku vrátane režimu Pulse s technológiou PulseTrue®, vďaka ktorej prístroj masíruje ďasná, prekrvuje ich a napomáha tak ich regenerácii.

Kompletná dentálna hygiena jednoducho a šetrne

Používanie AquaFloss Lite je omnoho jednoduchšie a šetrnejšie, než čistenie pomocou zubnej nite a medzizubných kefiek, ktoré navyše musíte pravidelne dokupovať. Stačí naplniť nádržku ústnej sprchy AquaFloss Lite vodou a zvoliť jeden z troch režimov. Prúd vody a vzduchu prenikne aj do najmenších priestorov a účinne odstráni zubní povlak, zbytky jedla aj baktérie. Ovládanie sprchy je jednoduché a vyžaduje minimum nácviku.

Kompaktný design a smart funkcie

Vďaka kompaktnému designu si AquaFloss Lite môžete vziať kamkoľvek so sebou. Na jedno nabitie vydrží batéria 14 dní, nabíjačku tak nemusíte prípadne brať so sebou ani na dovolenku. Nabíjací kábel je zakončený USB konektorom, takže sprchu môžete pohodlne nabíjať napríklad z powerbanky. Ústna sprcha Aquafloss Lite je vybavená časovačom a funkciou Pamäť, ktorá si pamätá naposledy použitý režim.

Prevencia zubného kazu a zápalu ďasien

U AquaFloss Lite máte na výber z 3 režimov, vďaka ktorým si čistenie zubov plne prispôsobíte. Do nádržky môžete okrem vody naliať aj ústnu vodu pre extra porciu sviežosti a hygieny. Tryska sprchy je otočná o 360 stupňov a dostane sa aj do tých najmenších medzizubných priestorov, odkiaľ odstráni až 99 % zubného povlaku. Spolu s kefkou znižuje riziko vzniku zubného kazu aj zápalu ďasien a ušetrí vás nepríjemných návštev stomatológa aj nečakaných výdajov.

Technológia StreamTrue®

Mikrobublinky vytvorené z vody a vzduchu sú pod vysokým tlakom vháňané do medzizubných priestorov a tým účinne odstránia až 99 % zubného povlaku a nečistôt z ťažko prístupných miest.

Technológia PulseTrue®

Prístroj je schopný v režime Pulse vytvárať pulzné vlny, ktoré znižujú a zvyšujú intenzitu prúdenia vody. Vďaka tomu masíruje ďasná, prekrvuje ich a napomáha tak ich regenerácii.

Vysoký tlak až 120 PSI

Super silný tlak zaistí odstránenie až 99% zubného povlaku. Zároveň je čistenie šetrnejšie než čistenie pomocou zubnej nite alebo medzizubnej kefky.

Nádržka 200 ml

Nádržka o objeme 200 ml vystačí na vyčistenie celého chrupu a zároveň je dostatočne kompaktná. Okrem obyčajnej vody ju môžete naplniť ústnou vodou pre extra sviežosť.

Kompaktný design

Vďaka kompaktnému designu si AquaFloss Lite môžete vziať kamkoľvek so sebou.

Funkcia Pamäť

Sprcha AquaFloss Lite je vybavená funkciou Pamäť, ktorá si pamätá naposledy použitý režim.

Jednoduché plnenie

Nádržku stačí otvoriť, naliať obyčajnú alebo ústnu vodu, zaklapnúť a sprcha je pripravená na použitie.

Časovač

Časovač postráži správnu dobu čistenia a po dvoch minútach kefku vypne.

Vhodné na cestovanie

Na jedno nabitie vydrží batéria 14 dní a vďaka USB káblu možno nabiť z powerbanky alebo notebooku. Je tak ideálna na cestovanie.

Otočná hlavica 360°

Hlavica trysky je otočná o 360 stupňov, takže jednoducho vyčistí všetky zákutia vašich úst.

3 režimy čistenia

Režim Daily je určený k bežnému každodennému čisteniu, režim High zvoľte pre hĺbkové čistenie a o príjemnú masáž zubov a ďasien, sa postará režim Pulse.

Vodotesný design

Vďaka vodnému krytiu IPX7 sa nemusíte báť použiť ústnu sprchu napríklad aj v sprche.

Parametre

Objem nádržky200ml
Priemer trysky0.6 mm
Výdrž batérie30 dní
Počet módov3 – Daily, High, Pulse
Počet trysiek v balení2
Doplnkové tryskyStation (Standard, Dental Plaque, Orthodontic, Periodontal)
VodeodolnosťIPX7
NabíjanieUSB
Rozmery78 mm × 225 mm × 67 mm
Hmotnosť322 g

Obsah balenia

  • Ústna sprcha AquaFloss Lite
  • 2× trysky Standard
  • USB kábel
  • Návod

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.