TrueLife AquaFloss Compact

1×1 ks, ústna sprcha

Značka: TRUELIFE
5.0

Elektrická ústna sprcha, 3 režimy, časovač, funkcia Pamäť, 2 trysky, 360° otočná hlavica, výdrž batérie 30 dní, nádržka 150 ml, USB kábel, kompaktný dizajn, farba: biela/zelená

75,99
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife AquaFloss Compact 1×1 ks, ústna sprcha

X51628 ADC

AquaFloss Compact Všetky funkcie, zlomok veľkosti

Dbajte na správnu zubnú hygienu aj na cestách. AquaFloss Compact je ústna sprcha, ktorú môžete mať vďaka malým rozmerom neustále so sebou. Technológia StreamTrue® zaistí, že prúd kvapiek vody a vzduchu, ktorý vychádza z trysky ústnej sprchy, dokonale prenikne aj do najmenších priestorov, kde účinne odstraňuje až 99 % zubného povlaku i baktérií. Sprcha ponúka 3 režimy čistenia s rôznymi intenzitami tlaku vrátane režimu Pulse s technológiou PulseTrue®, vďaka ktorej prístroj masíruje ďasná, prekrvuje ich a pomáha tak ich regenerácii.

Dokonalá čistota bez práce

Používanie AquaFloss Compact je omnoho jednoduchšie a rýchlejšie než čistenie pomocou medzizubných kefiek. Prúd kvapiek vody a vzduchu navyše lepšie prenikne aj do najmenších priestorov. Ústna sprcha zlepšuje prekrvenie ďasien. Zároveň účinne odstraňuje baktérie. Tým predchádza ochoreniam, ako je paradentóza, a zlepšuje váš dych. Infekcie, zápach a zápaly nemajú šancu.

Zbaľte ju všade so sebou

AquaFloss Compact sa vďaka praktickým rozmerom vojde do každej tašky aj kabelky. Oproti ostatným ústnym sprchám nie je pripojená k stanici s nádržkou na vodu. Zásobník je umiestnený priamo v rukoväti prenášanie je tak naozaj jednoduché. Zvlášť ľudia s ochorením ďasien alebo zubným strojčekom ocenia dodatočnú ochranu kdekoľvek.

K zubárovi sa budete tešiť

AquaFloss Compact má niekoľko režimov, takže si ho plne prispôsobíte napríklad nastavením úrovne tlaku. Do nádržky môžete okrem obyčajnej vody naliať aj ústnu vodu pre extra porciu sviežosti a hygieny. Ústne sprchy znižujú v kombinácii s kefkou riziko vzniku kazu. Tým pádom vás ušetria nepríjemných návštev stomatológa aj nečakaných nákladov.

Ústa sa vám poďakujú

Používanie ústnej sprchy nie je len zdravé, ale aj príjemné. Prúd mikrokvapôčok ďasná príjemne masíruje, stimuluje a zlepšuje krvný obeh. Vďaka tomu AquaFloss Compact úspešne bojuje s ustupujúcimi ďasnami a ďalšími nepríjemnosťami.

Prečo používať ústnu sprchu AquaFloss Compact?

 • Zlepšuje prekrvenie ďasien
 • Jemne masíruje a stimuluje ďasná
 • Ničí škodlivé baktérie v medzizubných priestoroch aj v línii ďasien
 • Ponúka dodatočnú ochranu pri poruchách a zápaloch ďasien
 • Bojuje so zápalmi, kazmi a celkovo zlepšuje zdravie ďasien a úst
 • Napomáha odstraňovať nepríjemný zápach a zlepšuje ústnu hygienu
 • Dokonalý pomocník pri čistení zubného strojčeka, koruniek a implantátovv

Technológia StreamTrue®

Mikrobublinky vytvorené z vody a vzduchu sú pod vysokým tlakom vháňané do medzizubných priestorov a tým účinne odstránia až 99 % zubného povlaku a nečistôt z ťažko prístupných miest.

Technológia PulseTrue®

Prístroj je schopný v režime Pulse vytvárať pulzné vlny, ktoré znižujú a zvyšujú intenzitu prúdenia vody. Vďaka tomu masíruje ďasná, prekrvuje ich a napomáha tak ich regenerácii.

Nádržka 150 ml

Nádržka s objemom 150 ml stačí na vyčistenie celého chrupu. Zároveň je dostatočne kompaktná, aby sa vám ústna sprcha všade vošla.

Ľubovoľná úroveň tlaku

Zvoľte presne takú silu prúdu, ktorá vám bude príjemná. K dispozícii sú 3 režimy čistenia.

Bezdrôtové nabíjanie

Žiadne zapájanie káblov. Sprchu umiestnite do nabíjacieho stojana a indukcia sa postará o zvyšok.

Automatický časovač

Automatický časovač vám zmeria ideálny čas čistenia a po 2 minútach sprchu sám vypne.

Tri režimy

Režim Normal použijete pre každodennú starostlivosť o svoje ústa. Režim Soft využijú ľudia so zvýšenou citlivosťou zubov a ďasien. O príjemnú masáž ďasien sa postará režim Pulse so svojou jedinečnou technológiou pre prekrvenie ďasien, čím napomáha ich regenerácii.

Ultratenký vodný lúč

AquaFloss Compact vysiela vodný lúč s priemerom 0,6 mm. Ten sa dostane aj do zle prístupných miest.

Otočná hlavica 360°

Hlavica dýzy je otočná dookola, takže ľahko vyčistí všetky zákutia vašich úst.

Cestovné rozmery

AquaFloss Compact môžete mať vďaka zabudovanej nádržke a malým rozmerom neustále so sebou aj na cestách.

Jednoduché plnenie

Stačí otvoriť záklopku, naliať obyčajnú alebo ústnu vodu, zaklapnúť a sprcha je pripravená na použitie. Nemusíte sa báť ani kvapiek vody, pretože indukčná nabíjacia základňa je opatrená vode odolnou úrovňou IPX7.

Možnosť dokúpiť náhradné hlavice

Ústna sprcha AquaFloss Compact má v balení 2 náhradné hlavice, pričom si môžete ďalšie dokúpiť. Zariadenie je tak ideálnym produktom pre celú rodinu.

TrueLife Istota kvality

S výrobkami TrueLife máte istotu, že kupujete produkt s garantovanou kvalitou pre bezpečné a kvalitné používanie aj v oblasti dentálnej hygieny.

Parametre

Objem nádržky150ml
Priemer trysky0.6 mm
Výdrž batérie30 dní
Počet módov3
Počet trysiek v balení2
Doplnkové tryskyStandard
Vode odolnosť sprchyIPx3
Vode odolnosť nabíjacej základneIPX7
NabíjanieIndukčné
Hmotnosť (bez základne)270 g
Vstupné napätie100-240VAC

Obsah balenia

 • Ústna sprcha AquaFloss Compact
 • Nabíjacia stanica
 • 2× trysky Standard
 • Návod

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.