Tlakový hrniec Berlingerhaus BH-1081 8L Eternal Collection

Praktický tlakový hrniec Berlingerhaus BH-1081 8L Eternal Collection s vnútornou odmernou stupnicou disponuje ergonomickou, pohodlnou rukoväťou a jednoduchým, plynulým nastavením uvoľnenia pary

114,99

O produkte: Tlakový hrniec Berlingerhaus BH-1081 8L Eternal Collection

d2cc696a-8466-45d3-850d-bbcebd9824a2

Hlavný popis produktu

Praktický tlakový hrniec Berlingerhaus BH-1081 8L Eternal Collection s vnútornou odmernou stupnicou disponuje ergonomickou, pohodlnou rukoväťou a jednoduchým, plynulým nastavením uvoľnenia pary. Tento nerezový hrniec je vhodný na všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.
Nebaví vás tráviť nekonečné hodiny v kuchyni? Túžite po bohatých, chutných vývaroch a šťavnatom, jemnom mäse? Hľadáte riešenie varenia, ktoré nielen šetrí čas, ale podporuje aj zdravšiu prípravu jedál? Nehľadaj ďalej; prišiel váš kulinársky záchranca v podobe tlakového hrnca Berlingerhaus!

Charakteristika a technické údaje:
Objem: 8 l
Priemer: 24 cm
Zdroj tepla: indukcia - plyn - elektrické doska - sklokeramika
Vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ
Odmerná stupnica vnútri hrnca
Vhodné do umývačky
Plynule nastaviteľné uvoľňovanie pary
Turbo indukčné dno
BSS - bezpečnostný systém Berlinger
Veľmi ľahká manipulácia

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.