Theramid C-TETRA E.F. sérum

1×30 ml, sérum

Značka: THERAMID

Jasnejšia, hladšia, pevnejšia a mladšia vyzerajúcu pleť.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

28,80
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Theramid C-TETRA E.F. sérum 1×30 ml, sérum

X024763

Hlavný popis produktu

Toto nabité ošetrenie vitamínom C poskytuje silný antioxidačný účinok, ktorý je vyvinutý tak, aby optimálne chránil pokožku pred voľnými radikálmi, zvyšoval lesk pleti a cielil na nedokonalosti spôsobené fotostarnutím. Tento produkt určite vyskúšajte, ak hľadáte viditeľne jasnejšiu, hladšiu, pevnejšiu a mladšie vyzerajúcu pleť.
V tomto vzorci používame tri rôzne typy vitamínu C. Možno sa pýtate prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá: pretože funkcia vitamínu C sa v rôznych vrstvách pokožky líši, používame potrebný typ vitamínu C vtedy a tam, kde je to potrebné.
Existuje mnoho druhov vitamínu C určených pre starostlivosť o pleť a my sme vybrali ten najstabilnejší a najčistejší, aby sme zabezpečili jeho účinnosť vo všetkých vrstvách pokožky. Potrebujete vysvetlenie? Tu ho máte:
C-TETRA E.F. bol vyrobený s 10% vitamínom C Tetra, ktorý je vysoko biokompatibilný a rozpustný v tukoch. Skutočnosť, že je rozpustný v tukoch, umožňuje transport tohto typu vitamínu C do najhlbších vrstiev pokožky. Tu je jeho pôsobenie zamerané na melanocyty (na liečbu škvŕn zvnútra) a na syntézu kolagénu (na prevenciu a boj proti vráskam zvnútra). Vzorec je doplnený o askorbosilan a askorbyl glukozid, dva veľmi stabilné a vo vode rozpustné deriváty vitamínu C. Pôsobia na povrchu pokožky, aby zlepšili lesk pokožky a redukovali škvrny.
Vzorec je doplnený o vitamín E a kyselinu ferulovú, ocenenú kombináciu, ktorá zvyšuje celkový antioxidačný účinok séra, aby bola vaša pokožka chránená po celý deň.
Kľúčové zložky:
20% Vitamín C
1% Vitamín E
0,5% Kyselina ferulová
Návod na použitie: Naneste niekoľko kvapiek na čistú pokožku a jemne vmasírujte krúživými pohybmi, až kým sa produkt nevstrebe.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.