Therabody Theragun Pro

1×1 ks

Značka: THERABODY

Masážna pištoľ, 5 zabudovaných rýchlostí, 16 mm amplitúda, výdrž batérie 2 x 150 min, čas nabíjania 2 x 75 min, Bluetooth, 6 nástavcov v balení, 2 batérie.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

609,89
Doprava zadarmo

O produkte: Therabody Theragun Pro 1×1 ks

X66778

Hlavný popis produktu

Therabody Theragun PRO Veľmi tichý výkon na profesionálnej úrovni. Profesionálny stroj na hĺbkové ošetrenie svalov s odolnosťou a funkciami, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Zlepšite regeneráciu svalov, zmiernite stres a napätie a upokojte nepohodlie pomocou inteligentného zariadenia na perkusnú terapiu, ktoré patrí do vlastnej ligy.

Špecifikácie Čo je súčasťou balenia Inteligentný perkusný terapeutický prístroj PRO, ochranné puzdro, 6 nástavcov s cestovným puzdrom, 2 dobíjacie lítium-iónové batérie, nabíjačka lítium-iónové batérie. Inteligentné funkcie Integrácia inteligentnej aplikácie cez Bluetooth®, displej OLED, prispôsobiteľný rozsah rýchlosti, 3 prednastavené postupy uložené v zariadení pod vedením aplikácie Rýchlosti 5 zabudovaných rýchlostí (1750, 1900, 2100, 2200, 2400 bpm) a rozsah rýchlostí ovládaný aplikáciou (ľubovoľná rýchlosť v rozmedzí 1750-2400 bpm).

Amplitúda 16 milimetrov Kompatibilita s prílohami Všetky prídavné zariadenia 4. generácie Kompatibilita príslušenstva Bezdrôtový nabíjací stojan PRO, bezdrôtová nabíjačka pre viacero zariadení, svetová cestovná nabíjačka Rozmery 25,5 cm x 18 cm x 7,6 cm (10 palcov x 7,1 palca x 3 palce) Hmotnosť 1,3 kg Výdrž batérie a čas nabíjania Celkovo 300 minút, 150 minút na batériu; 75 minút Typ batérie 2 externé 16 V lítium-iónové batérie

Používanie zariadenia PRO

1. Pred zapnutím zariadenia PRO úplne vložte lítium-iónovú batériu.

2. Ak chcete zapnúť zariadenie PRO, pevne stlačte a podržte stredné tlačidlo na tlačidlovej podložke na 2 sekundy.

3. Stláčaním tlačidiel plus (+) a mínus (-) na tlačidlovej podložke zvýšte alebo znížte rýchlosť.

4. Stláčaním šípok vľavo (<) a vpravo (>) na tlačidlovej podložke prepínate medzi predvoľbami ošetrenia PRO.

5. PRO by sa mal používať tak, aby sa nástavec dotýkal pokožky kolmo. Do kontaktu s pokožkou alebo ošetrovanou oblasťou by mal prísť len nástavec nástroja. Nepoužívajte prístroj pod uhlom, pod ktorým je bicie rameno prístroja v kontakte s pokožkou.

6. Ak chcete zariadenie PRO vypnúť, pevne stlačte a podržte stredné tlačidlo na tlačidlovej podložke, kým sa zariadenie nevypne. Pripojenie príloh Zarovnajte nástavec s koncom otočného ramena a stlačením ho pripevnite. Ak chcete nástavec odpojiť, uchopte ho tak, že na každú stranu plastového konektora položíte 1 prst. Vytiahnite predĺženie.

Použitie otočného ramena

Otočné rameno PRO sa nastavuje do 4 polôh. Ak chcete rameno nastaviť, stlačte tlačidlo otočného ramena na spodnej strane zariadenia PRO a posuňte rameno do požadovanej polohy. Integrácia inteligentných aplikácií - prehľad Model PRO je vybavený inteligentným zariadením s rozhraním Bluetooth®, ktoré je navrhnuté na bezproblémové spárovanie s aplikáciou Therabody. Po stiahnutí aplikácie budete krok za krokom navigovaní nastavením a zobrazí sa vám spôsob spárovania zariadenia. Po spárovaní so zariadením dokáže aplikácia na diaľku upravovať rýchlosť, aktivovať prednastavené ošetrenia a poskytovať odporúčania v reálnom čase na základe vášho používania. Obrazovka OLED zariadenia PRO podporuje aplikáciu tým, že zobrazuje vašu aktuálnu rýchlosť a silu, aby vám pomohla pri liečbe. Inteligentná integrácia aplikácií - uložené prednastavené postupy v zariadení Zariadenie PRO môže lokálne uložiť až tri predvoľby. Každá predvoľba je jedinečnou kombináciou rýchlosti, času a sily v závislosti od riadenej wellness procedúry, na ktorej je založená. To znamená, že zariadenie je špecifické pre každú osobu a môže byť prispôsobené jej konkrétnym potrebám. Integrácia inteligentných aplikácií - ochrana osobných údajov Údaje o zdravotnom stave a aktivite zhromaždené v aplikácii Therabody tam zostanú.

V spoločnosti Therabody si uvedomujeme, že údaje o vašom zdraví a aktivite sú len a len vaše. Nikdy nezhromažďujeme, nepredávame ani nezdieľame žiadne vaše údaje. V skutočnosti si to môžete vyskúšať tak, že v telefóne aktivujete režim Lietadlo. Uvidíte, že aplikácia naďalej funguje nezávisle od akéhokoľvek signálu, pretože všetky vaše údaje sú uložené lokálne v zariadení. Stiahnite si aplikáciu Therabody v App Store alebo Google Play. Vkladanie a vyberanie lítium-iónových batérií PRO Zarovnajte a vložte batériu do otvoru na batériu na spodnej strane zariadenia Theragun PRO plochou stranou konca batérie smerom ku kruhovému uvoľňovaciemu tlačidlu.

Výdrž batérie sa zobrazuje na displeji OLED zariadenia PRO po jeho zapnutí. Zariadenie PRO je plne nabité, keď sa na obrazovke OLED zobrazí 100 % a ikona batérie je plná. Ak chcete vybrať batériu, stlačte kruhové uvoľňovacie tlačidlo nad zásuvkou na batériu a batériu vytiahnite. Nabíjanie Zapojte nabíjací kábel do portu na nabíjacom doku. Vložte batériu do nabíjacieho doku a stlačte batériu, kým nezačne blikať kontrolka. Nabíjanie je ukončené, keď kontrolka prestane blikať. Čo je súčasťou balenia Theragun PRO Ochranné puzdro 6 nástavcov s cestovným puzdrom - Supersoft, Dampener, Standard Ball, Wedge, Thumb, Cone 2 dobíjateľné lítium-iónové batérie


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.