THE COTTON CLOUD Klip na cumlík Chevron Rainbow

1×1 kus, klip na cumlík

Klip na cumlík, proti strate cumlíka.

21,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: THE COTTON CLOUD Klip na cumlík Chevron Rainbow 1×1 kus, klip na cumlík

X002227

Hlavný popis produktu

Vďaka týmto štýlovým klipom sa už Vášmu dieťatku nestratí žiadny cumlík.


Klipy sú vyrobené z nemeckého bukového dreva, pričom sú veľmi odolné. Samotné silikónové korálky sú vyrobené z veľmi čistého potravinárského silikónu a sú nenáročné na údržbu a čistenie.


Klipy Cotton Cloud kombinujú 100% kvalitu remeselného vyhotovenia s citom pre detail a exkluzívnym balením. Z klipu sa tak stáva vhodný darček pre novorodenca, či už je to chlapec alebo dievča.


BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE: Výrobok sa môže používať len pod dohľadom dospelého. Držiak cumlíka pripevnite pomocou klipu na oblečenie. Nepoužívajte držiak, keď je dieťa v ohrádke, postieľke alebo kolíske. Výrobok čistite iba mydlom a vodou. Nepoužívajte žiadne iné metódy čistenia ani sterilizačné postupy! Neskladujte vo vlhkých podmienkach alebo pri extrémnych teplotách. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvom náznaku poškodenia ho ihneď vyhoďte. Nikdy nepredlžujte držiak cumlíka o šnúrky, popruhy alebo voľné časti oblečenia. Nebezpečenstvo uškrtenia. Dbajte na to, aby vaše dieťa držiak s klipom nehrýzlo.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.