TEREZIA PHYTOLAX

1×10 cps, výživový doplnok

Výživový doplnok, prírodný prípravok s obsahom 7 bylín a extraktov.

3,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TEREZIA PHYTOLAX 1×10 cps, výživový doplnok

X48372 ADC

Hlavný popis produktu

Zloženie:
1 kapsula obsahuje 450 mg zmesi PHYTOLAX [marhuľa (Prunus armeniaca) sušený extrakt plodu 90 mg, skorocel kopijovitý (Plantago lanceolata) sušený list 90 mg, lopúch väčší (Arctium lappa) sušený extrakt koreňa, slivka (Prunus domestica) sušený extrakt plodu 45 mg, krušina jelšová (Rhamnus frangula) sušený extrakt listu 45 mg, kôpor voňavý (Anethum graveolens) mleté semená, proso siate (Panicum miliaceum) extrakt zo semien].
Obal kapsuly: želatína.

Spôsob použitia

Odporúča sa 1-2 kapsuly denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Odporúča sa zvýšiť celkový denný príjem tekutín.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 °C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Vhodné pre celiatikov. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.