Teplovzdušná fritéza TKG FTL 1500B

Značka: TKG

Teplovzdušná fritéza TKG FTL1500B Vám umožní dokonale pripraviť jedlo a zároveň pri jeho príprave znížiť množstvo spotrebovaného tuku

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušná fritéza TKG FTL 1500B

879797b9-8de3-402d-a57d-9d4dfb516459

Hlavný popis produktu

Teplovzdušná fritéza TKG FTL1500B Vám umožní dokonale pripraviť jedlo a zároveň pri jeho príprave znížiť množstvo spotrebovaného tuku. Veľká kapacita (2 l) vám umožní jednoducho pripraviť nemastné chrumkavé jedlá pre celú rodinu. Nemusíte sa vzdať svojich obľúbených hranoliek či rezňov, aby ste si mohli udržiavať krásnu postavu. TKG FTL1500B využíva rovnomerne distribuovaný horúci vzduch, takže príprava vašich obľúbených jedál nebude strácať na chuti, aj keď ich pripravíte bez oleja. Prístroj je veľmi ľahko použiteľný, môžete pomocou neho pripravovať hranolky, mäso, ryby, zeleninu a mnoho iného. Varte chutne a zdravšie!

Charakteristika a technické údaje:
Systém rýchlej cirkulácie vzduchu na rýchlejšie vyprážanie jedla a úsporu energie
Zdravý spôsob praženia bez oleja a bez tuku
Menej zápachu z vypraženého oleja
Dvojité ochranné obvody pre sledovanie fritovaného jedla kedykoľvek
Objem 2 l
Plynulá regulácia teploty 80-200 °C
Časovač do 30 min.
Odnímateľný kôš s nepriľnavou vrstvou
Napájacie a kontrolné svetlo
Výkon 1000 W

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Pohodlné kontrolné svetlo v prednej časti teplovzdušnej fritézy TKG FTL1500B Vás informuje, keď prístroj dosiahne požadovanú teplotu. Nelepivý povlak uľahčí prípravu jedál v zariadení a neskôr aj umývanie fritézy. Vysoký výkon (1000 W) poskytuje zariadeniu účinnosť, ktorá uspokojí aj náročných zákazníkov. Vďaka rovnomernej a rýchlej distribúcií horúceho vzduchu a menšiemu množstvu oleja budú vaše jedlá omnoho zdravšie a chrumkavejšie!

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.