Sušič vlasov BEURER HC 50

Značka: BEURER

Sušič vlasov od nemeckého výrobcu Beurer s označením HC 50 je určený pre všetkých, ktorí ocenia spojenie krásneho dizajnu v kombinácii čiernej a medenej farby, silného výkonu 2200 W, ktorý si poradí rýchlo a ľahko s vlhkými vlasmi, ionizáciou pre ochranu vlasov pred vysušením a elektrizovaním, difu.

37,99

O produkte: Sušič vlasov BEURER HC 50

45e6dd7e-68e5-4284-81ea-35a0a5e6f14b

Hlavný popis produktu

Sušič vlasov od nemeckého výrobcu Beurer s označením HC 50 je určený pre všetkých, ktorí ocenia spojenie krásneho dizajnu v kombinácii čiernej a medenej farby, silného výkonu 2200 W, ktorý si poradí rýchlo a ľahko s vlhkými vlasmi, ionizáciou pre ochranu vlasov pred vysušením a elektrizovaním, difuzér pre zväčšenie objemu vlasov a studený vzduch pre fixáciu účesu. Fén má povrch "soft touch" veľmi príjemný na dotyk. 3 nastavenia teploty a 2 rýchlosti fúkania vzduchu ponúkajú veľkú variabilitu pri sušení.
Ionizačná funkcia Triple Ionic Function - špeciálna ionizácia v troch stupňoch, nastaviteľná pre každý typ vlasov. Či už máte kučeravé, rovné alebo vlnité vlasy, Triple Ionic sa im prispôsobí a zefektívni účinky ionizácie.

Charakteristika a technické údaje:
2200 W
Triple Ionic Function - ionizácia v 3 stupňoch pre každý typ vlasov: kučeravé, husté, hladké
funkcia ochrany vlasov pre zachovanie farebného lesku
3 teploty,
2 rýchlosti
difuzér,
koncentrátor,
uzamykateľný studený vzduch pre fixáciu účesu
automatická ochrana proti prehriatiu
odnímateľný filter pre jednoduché čistenie
závesné pútko pre jednoduché uskladnenie
povrch "soft touch" príjemný na dotyk
rozmery: 28 x 30 x 8,6 cm

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.