Super PRSIA + štíhla línia

1×30 cps, výživový doplnok

Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je formulovaný za účelom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a veľkosti ženského poprsia. Obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov, ktoré prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie a zároveň prispievajú k jeho zdraviu.

20,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Super PRSIA + štíhla línia 1×30 cps, výživový doplnok

X17954 ADC

Hlavný popis produktu

Použitie: Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je formulovaný za účelom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a veľkosti ženského poprsia. Obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov, ktoré prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie a zároveň prispievajú k jeho zdraviu. Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je špeciálne vyvinutý pre ženy každého veku, ktoré dbajú o svoje zdravie a krásu.

Obsahuje komplex bylinných výťažkov , ktoré majú aj mnohé ďalšie pozitívne vplyvy na zdravie ženy: Palma plazivá je zdrojom mastných kyselín, dôležitých pre udržanie reprodukčných funkcií. Senovka grécka prispieva k udržaniu zdravej hladiny cukru v krvi, taktiež podporuje správnu funkciu tráviaceho systému. Dioskórea huňatá napomáha k pokojnej a komfortnej menopauze, pomáha prekonávať príznaky menopauzy ako sú návaly tepla, potenie, nespavosť a podráždenosť. Fenikel obyčajný podporuje zdravie tráviaceho systému, podporuje imunitný systém, pomáha udržiavať pokojný a pravidelný menštruačný cyklus. Srdcovník obyčajný priaznivo vplýva na pravidelnosť menštruačného cyklu a taktiež prispieva k zmierneniu menštruačných bolestí a príznakov klimaktéria. Benedikt lekársky pomáha podporovať trávenie, prispieva k správnej funkcii tráviaceho traktu. Morské riasy Kelp pomáhajú udržať zdravú pokožku, prispievajú k regenerácii pokožky, pomáhajú pri chudnutí, uľahčujú chudnutie , taktiež prispievajú k zdraviu tráviaceho systému. Angelika Čínska prispieva k udržovaniu zdravia u žien, je prospešná pre zdravie urogenitálneho systému. Damiána prispieva k zdravému sexuálnemu apetítu.

Obsah výživových prvkov v 1 kapsule (hmotnosť) Denná dávka 3 kapsuly (hmotnosť) % ODD 3 kapsuly Palma plazivá (Serenoa rapens) 116 mg 348 mg (x) Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum) 73 mg 219 mg (x) Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa) 66 mg 198 mg (x) Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare) 66 mg 198 mg (x) Benedikt lekársky (Cnicus benedictus) 50 mg 150 mg (x) L-tyrozín 43 mg 129 mg (x) Morské riasy Kelp (Ascophyllum nodosum) 30 mg 90 mg (x) Angelika - ženský ženšen (Angelica sinensis) 16 mg 48 mg (x) Damiána (Turnera diffusa) 16 mg 48 mg (x) Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca) 16 mg 48 mg (x) Odporúčané denné dávkovanie: 3-krát denne 1 kapsula. Pri pravidelnom a dlhodobom užívaní sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 3 kapsuly.

Upozornenie: Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia nie je určený pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale. Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 5-25 °C. Výživový doplnok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. 30 kapsúl 17,5 g (+/- 5%)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.