Stadlerform Tim Black Stolovy Ventilator

1×1 ks, stolný ventilátor

Ventilátor Stadler Form, stolový osobný s USB napájaním, 300 m3/h, nastavenie rýchlosti, 360° otáčanie

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

68,99
Doprava zadarmo

O produkte: Stadlerform Tim Black Stolovy Ventilator 1×1 ks, stolný ventilátor

X63071

Hlavný popis produktu

Tim je otočný ventilátor s nastaviteľným náklonom, vybavený USB káblom a adaptérom, vďaka čomu ho môžeme použiť kdekoľvek. Na prvý pohľad sa Tim môže zdať ako bežný ventilátor, potom v ňom však objavíte osobitne tichého a prispôsobivého spolubývajúceho! Tim je vyrobený tak, aby svojou prevádzkou nijak nenarušil bežný chod domácnosti. Je veľmi tichý, no stále viete, že je tam. Vybavený USB káblom pre mobilné použitie a adaptérom, je tento ventilátor stálym spoločníkom kdekoľvek. Či už v kancelárii, na trávniku pri opaľovaní, kempovaní alebo pri cestovaní, pripojený k externej batérii, nám Tim zabezpečí vždy čerstvý a svieži vzduch.

Plynulé nastavenie rýchlosti umožňuje prispôsobiť sa všetkým potrebám, od jemného vánku až po silný vietor, všetko je možné. Tim je flexibilný a presný, vďaka ventilačnému rámu, ktorý sa môže otáčať a nakloniť tak, aby sme dosiahli perfektné umiestnenie pre dokonalé prúdenie vzduchu. Máte na výber hneď z troch farebných prevedení. Obľubujete nenápadnú bielu, štýlovú čiernu alebo vášnivú červenú? Z našej ponuky si vyberie naozaj každý.

Technické údaje:

Stolový ventilátor (10#), Príkon: 10 W, Plynulé nastavenie rýchlosti, Otočný rám 360°, USB kábel a adaptér sú súčasťou dodávky, Pracuje 24 hodín s 10’000mA batériou,

Rozmery: 267 x 285 x 189 mm (šírka × výška × hĺbka),

Hmotnosť: 1 kg,

Hlučnosť: do 56 dB(A)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.