StadlerForm odvlhčovač Theo

1×1 ks, odvlhčovač vzduchu

Odvlhčovač Stadler Form, 280 W, 10 l vody/24 h, do 40 m2/100 m3, nádoba 2,1 l, časovač vypnutia

185,99
Doprava zadarmo

O produkte: StadlerForm odvlhčovač Theo 1×1 ks, odvlhčovač vzduchu

X46761

Hlavný popis produktu

Nastavte požadovanú vlhkosť vzduchu alebo dobu prevádzky a nechajte odvlhčovač pracovať. Vďaka výnimočne tichej prevádzke vás nebude rušiť. Poteší vás aj jeho moderný jednoduchý dizajn.

Vlhkosť vzduchu vás už nemusí trápiť

Nechajte Theo bežať kontinuálne, alebo využite ďalšie možnosti prevádzky.Integrovaný hydrostat vám umožní nastaviť cieľovú relatívnu vlhkosť vzduchu na 40, 50, alebo 60 %. Vďaka časovaču môžete nechať odvlhčovač pracovať počas 1 až 7 hodín. Zariadenie sa automaticky vypne po dosiahnutí požadovanej vlhkosti, po uplynutí zvoleného času, alebo akonáhle je nádrž na vodu plná. Jej objem je 2,1 litrov.Nechajte vodu odtekať priamo do odpadu

Chcete nechať odvlhčovač bežať dlhší čas bez dozoru?

Výrobca myslel aj na tento variant. Odvlhčovač Theo môžete pripojiť k odpadu pomocou hadice, ktorú nájdete v balení. Nazbieraná skondenzovaná voda bude odtekať priamo do odpadu, nebudete tak musieť zariadenie pravidelne kontrolovať a vyprázdňovať nádrž.

Theo vám poslúži tam, kde ho potrebujete

Odvlhčovač Theo dokáže pojať až 10 litrov vody za deň. Svojou kapacitou je ideálny na odvlhčovanie vzduchu v priestoroch do 40 m2. Vďaka praktickej rukoväti ho môžete ľahko prenášať tam, kde ho práve potrebujete. Nebude vás rušiť, ani keď s ním budete v jednej miestnosti. Hladina zvuku dosahuje maximálne 42 dB.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.