Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Starostlivosť o chrastičky a opuch po laserovom odstránení znamienok na tvári druhý deň po zákroku

    Otázka z 5. 12. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    chcem sa spýtať po laserovom odstránení znamienok a výrastkov na tvari mám chrasticky ale aj akoby opuchnuté okolie je to len druhý deň a lekárka povedala že si na to nemám nič dávať? Tak neviem je to v poriadku? Ďakujem
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň.

    Ďakujeme za Vašu otázku.

    Výskyt opuchu a chrastičiek po laserovom odstránení kožných výrastkov a znamienok je bežný a zvyčajne samovoľne ustúpi. V prípade, že lekárka odporúča nenanášať na postihnuté miesta žiadne prípravky, je vhodné riadiť sa jej pokynmi. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni

    Súvisiace