Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Silná bolesť hrdla a neúčinnosť liekov: Znaky na zváženie ďalších krokov.

    Otázka z 13. 9. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň. Už štvrtý deň mám bolesť hrdla a problem s hornymi dychacimi cestami. Užívam solmucol, strepfen, glimbax, vitamíny C a D, zinok. Proti bolesti som si už musela dat aj flector. Ibalgin mi vôbec nezabral. Malá by som ísť už aj na pohotovosť? Zajtra je stále voľno. Ďakujem.
    PharmDr. Anna Pacalajová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Anna Pacalajová

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku. 

    V prípade, že Vaše ťažkosti sa nezlepšili aj napriek podávaným preparátom a pretrvávajú už niekoľko dní, odporúčam návštevu lekára. On na základe vyšetrenia Vášho zdravotného stavu určí najvhodnejší spôsob liečby. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom,

    PharmDr. Anna Pacalajová

    Najnovšie otázky v poradni