Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Pacientka zažíva nežiadúce účinky po užití Deoxymikoinu: mám konzultovať s lekárom?

    Otázka z 11. 2. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobry den, Chcela by som sa informovat. Dnes beriem 4ty den Deoxymikoin. Boli ma hlava, pocitujem tlaky a mam mierne rozmazane videnie. Vcera som si zibrala panadol migrena, trochu pomohlo, ale rano po tabletke zas bolesti hlavy. Je to normalny vedlajsi ucinok,alebo mam radsej konzultovat s lekarom?
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň.

    Ďakujeme za Vašu otázku.

    Bolesti hlavy sa môžu vyskytnúť počas užívania lieku Deoxymykoin v súvislosti s Jarischovou-Herxheimerovou reakciou. O výskyte akýchkoľvek vedľajších účinkov je potrebné upovedomiť predovšetkým predpisujúceho lekára, ktorý zváži ďalší postup. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Najnovšie otázky v poradni