Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Kojenie po užití Nalgesinu: Kedy je bezpečné?

    Otázka z 6. 9. 2024 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň, koľko po užití nalgesinu môžem kojiť? Ďakujem
    Mgr. Emma Halas Haluščíková
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Emma Halas Haluščíková

    Dobrý deň, 

    ďakujeme za Vašu otázku. 

    U dojčiacich žien je liek Nalgesin kontraindikovaný. Ak už ste ho užili, odporúčam Vám počkať aspoň 12 hodín po užití dávky Nalgesinu pred dojčením. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že hladina lieku v materskom mlieku bude čo najnižšia, a teda aj riziko pre dieťa bude minimálne.

    Prajem pekný zvyšok dňa. 

    S pozdravom

    Mgr. Emma Halás Haluščíková

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni

    Súvisiace