SodaStream Fľaša jet 2x1l blue/sand

1×2 ks, set fliaš

Značka: SODASTREAM

Náhradné balenie fliaš 1l na výrobník Sodastream Jet, Genesis, Fizz, Dynamo, Revolution, vhodné do umývačky. Balenie obsahuje 2 ks fliaš.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

16,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SodaStream Fľaša jet 2x1l blue/sand 1×2 ks, set fliaš

X024293

Hlavný popis produktu

Čo je Tritan:
Jedná sa o jedinečný plastový materiál, ktorý svojimi vlastnosťami pripomína sklo, ale stále si zachováva svoje vlastné výhody plastu. V čom teda spočívajú hlavné prednosti tohto materiálu? Materiál nepojíma žiadne pachy, nefarbí sa (nežltne), je veľmi pružný – odolný, možno umývať aj v umývačke riadu (max 70 ° C), UV rezistentný – zaistí dlhšiu trvanlivosť vašich nápojov a neobsahuje BPA či iné škodlivé látky.
Životnosť fľaše pri výrobe perlivej vody vo výrobníku SODASTREAM
Na výrobu perlivej vody nikdy nepoužívajte fľašu, ktorá je poškodená, zdeformovaná či javí iné znaky poškodenia alebo bol prekročený dátum jej použiteľnosti vyznačený na fľaši. Použitie fľaše mimo výrobníka perlivej vody NIE JE obmedzené dátumom použiteľnosti.

Prečo má fľaša dátum použiteľnosti?:
Materiál fľaše musí počas niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku domácej perlivej vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o vaše bezpečie, má každá fľaša stanovený svoj dátum použiteľnosti, ktorý nájdete priamo na fľaši. NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domácej perlivej vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov. Použitie fľaše mimo výrobníka perlivej vody NIE JE obmedzené dátumom použiteľnosti. Používajte iba na prípravu čistej perlivej vody.
Nikdy nepoužívajte fľašu, ktorá je poškodená, zdeformovaná alebo bol prekročený dátum použiteľnosti vyznačený na fľaši.
Dátum použiteľnosti fľaše
Materiál fľaše musí počas niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku domácej perlivej vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o vaše bezpečie, má každá fľaša stanovený svoj dátum použiteľnosti, ktorý nájdete vytlačený priamo na fľaši. NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domácej perlivej vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov.

Náhradná fľaša Jet Blue/SAND
Súprava obsahuje 2 tlakové nápojové fľaše v špecifických farbách značky SodaStream. V odtieňoch sviežej modrej a pieskovo krémovej, tieto fľaše nielen osviežia vaše nápoje, ale tiež prinesú do vášho priestoru príjemný dotyk elegancie.
Univerzálna fľaša Sodastream vyrobená z TRITANU rieši neustále dilemu, ako sa počas dňa, doma, v práci či na cestách napiť a netrápiť sa pritom s fľašami na jedno použitie a následnými hromadami plastového odpadu.
S novou opakovane použiteľnou fľašou budete mať čerstvo natočenú vodu stále po ruke po celý deň. Fľaša je tak akurát veľká, aby sa zmestila do tašky či batohu a pritom ponúkla dostatok vody na uhasenie smädu. Fľaša je tiež možné jednoducho umývať v umývačke riadu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.